Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba akinek van barátja. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes lettem 21éves vagyok ő 18, még ő keresett meg elsőnek, de neki van egy kapcsolata ami a saját elmondása szerint rossz nem működik és már majdnem szakított is vele, de a srác visszakönyörögte magát, és beadta neki hogy én csak manipulálni akarom őt és hogy nekik együtt van jövőjük és hogy menyire szereti de a lány úgy beszél róla mintha már unná az egészet de mégsem mer lépni mert fél a változástól és hogy már eltervezték a jövőjüket de már tudja hogy nem szereti úgy ahogy kelle, azóta hideg eltaszító volt velem de egyik nap írtam neki hogy akkor ennyi nem keresem többet azóta ismét "normális" a kapcsolatunk újra elbeszélgettünk mindenféléről... de a kérdés nem tudom hogy vajon összejöhetek e vele vagy hogy mit kéne tennem hogy mégis találkozni nem igazán akar nem tudom mi tévő legyek bármire hajlandó lennék, a lány most is a "barátjával" van én meg már tiszta depressziós lettem, azért is írtam ide hátha van aki járt már így és tudja a megoldást köszi
2010. júl. 16. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát...

Szerintem ha a srácot "kiiktatod" a képből, akkor megoldható.

2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lődd le:D
2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lelövi nagyobb az esély a lebukásra. Golyó fajtájából vissza tudnak vezetni, hogy mien pistolyból lötték ki. Ki vett mostanába ilyen fegyvert stb.
2010. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szet fognak menni, legyel biztos benne. Vard ki a sorod, ne forszirozzal semmit. Addig szorakozzal, bulizzal. Az meg jobban hozzad fogja vonzani. En mar tobbszor voltam igy. 36F
2010. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólnak. A csaj meg örülhetne, hogy még csak 18 éves, és nem törik derékba az élete ha új kapcsolatba kezd. És ha nem jó a kapcsolat, az is egyértelműsíti, hogy mit kéne tennie. Én a helyében már rég rádcummantam volna, nem is értem ő miért nem:D Jó oké, nem olyan könnyű csak úgy félredobni egy kapcsolatot, azt aláírom. Várd ki..
2010. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!