Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik legjobb barátom barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem volt soha barátnőm, valahogy sosem jött össze... de ez egy másik történet... Most viszont megtetszett egy lány, aki az egyik legjobb barátom barátnője :S Nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek? Valljam be neki, s ezzel elveszítsek 2 embert, aki fontos nekem, vagy nyeljem le, mintha mi sem történne? Sajnos ilyen idióta vagyok... :S

A segítő válaszokat előre is köszönöm!


266 22f


2010. júl. 17. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:

uhh ez kínos..:SS

Mióta vannak együtt a barátod meg a lány??

2010. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsit több, mint 1 éve vannak együtt...
2010. júl. 17. 00:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
uhh akkor nem kéne őket szétszedni próbáld elfelejteni.:S gondolom azért vannak együtt mert szeretik egymást és az az 1 év az 1 év.. próbálj felejteni mert így 2 embert veszíthetsz el és az jobban fáj .. első vtam.:)
2010. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én a helyedben nyelnék:S sajnállak, tényleg nem egy egyszerű helyzet:(
2010. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh:S az szép....igen, ha már együtt vannak 1 éve, akkor szeretik egymást.

Meg nem hiszem, hogy bármit el is érnél azzal, hogy elmondod nekik:S, hiszem ők szeretik egymást. Max tényleg elvesztenéd őket. Illetve ha a barátod jó fej, akkor nem, de akkor sem lenne ugyan az a barátságotok:S

Sajnállak:S

2010. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elfeljteni egy másik nővel, nem egy északás kalandra gondolok
2010. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, vegyed el gyorsan.:D


Úgy is ilyen féreg mindenki, legyél te is az.:D

2010. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed nincs.A haverod biztos mondta a csajnak rólad,hogy ő az a srác akinek még nem volt nője.A csaj meg hülye lesz ott hagyni a potenciális bikáját,egy önértékelési gondokkal küzdő valakiért.Ha kacérkodik veled,azt hiúságból teszi,vagy a paliját hecceli.Felejtős.
2010. júl. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

MI a fontosabb neked? Egy barát vagy egy párkapcsolat?

Nőt szerezhetsz akármennyit. Igazbarátot nem sokat.

ÉS azt is tartsd szem előtt hogy nem véletlenül vannak együtt.


(egyébként meg aranyszabály: A HAVER NŐJE TABU!)

2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most még nem tudod, de a lányok jönnek-mennek, az igazi barátság viszont ritka madár. (Amúgy nincs esélyed, de ezt már mondták)
2010. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!