Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk és zavar, ha másokkal smárol. Beteges féltékenykedő vagyok?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk a barátommal és megismerkedésünkkor pár nap után el kellett válnunk.

1 hétig találkozgattunk (nem feküdtünk le), de neki vissza kellett mennie külföldre. Mondtam neki, hogy nyugodtan éljen szabad életet és ha jön akkor lesz csak köztünk valami. Így is történt, egy nővel majdnem lefeküdt, de csak a smárolásig jutottak(mert férje volt...), több nem történt ez alatt a 3 hónap alatt.Aztán visszajött és igazán egymásba szerettünk és tart a kapcsolatunk.Eddig nem zavart ez a dolog, de most feljött bennem, mintha megcsalt volna...Ha akkkor megtette volna most is megteszi szerintetek?1 hónapot vagyunk folyamatosan együtt, hármat ő külföldön tölt...


2007. dec. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

onnantól kezdve, hogy te azt mondtad neki, "éljen szabad életet", szerintem egyértelmű volt számára, hogy ez téged nem zavar! Ami nagy hiba volt szerintem. Üljetek le mindenképp megbeszélni a dolgot, és mondd el neki, hogy szeretnéd ha mostantól csak te lennél az életében. Azt a csókót meg felejtsd el, hisz "te engedted meg neki". Ha igazán szeret akkor úgyis veled marad és CSAK veled!

Sok sikert!

2007. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te mondtad neki,h éljen szabad életet.Így talán ne is féltékenykedj,de beszéld meg vele!

Éltem távkapcsolatban,és tudom,h ha nagyon szeret,akkor nem fog megcsalni.Mi sem tettük meg,hanem mindenkit elhajtottunk,és totál hülyének néztek a többiek,h a másik úgysem tudja meg..Nah persze.De aztán mindketten rájöttünk,h nem élet,h csak 2-3 hetente látjuk egymást.

Még nagyon az elején vagytok én úgy érzem,de majd lassan felvetheted neki az ötletet,h mi lenne,ha itthon keresne munkát,de csak úgy finoman,és nem kérés formájában.Mondjuk ilyen "Aztán majd lesz családunk,és te is itthon leszel." vagy "űolyan jó lenne,ha itthon maradhatnál.".Aztán hagyni az egész témát.Ha annyira nagyon szeret,akkor néhány hét-hónap múlva ő fog előállni a zseniális ötlettel,h nem megy ki többet.Nálam ez eddig mindig bevált.

A féltékenységről meg annyit,h beszéld meg vele,h te nem akarsz nyilt kapcsolatot,és szeretnéd,ha hű lenne hozzád.Ha szeret úgysem teszi meg.

2007. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
végülis egy hetet töltöttetek együtt előtte.Ez max arra elég hogy szimpi legyél neki, de a szerelemhez kevés. Még meg sem ismertétek egymást.Azzal, hogy felajkánlottad neki, hogy éljen szabad életet,legalizáltad neki, hogy megcsaljon.Ez szerintem azért kockázatos, mert csak 1 hónapot van veled 3-at viszont mással tölthet.Én biztosan tartanék attól, hogy ott beleszeret v.kibe...De azért ehhez ismerni kéne az ő mentalitását is.
2007. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki, hogy nyugodtan éljen szabad életet és ha jön akkor lesz csak köztünk valami." - na ezzel szúrtad el a kapcsolatotokat. Ezt nevezik nyílt kapcsolatnak. Nem kell meglepődnöd, ha rád csak egy alkalmi szeretőként gondol, hisz te engedélyezted, hogy élje az ottani életét, te meg megelégszel vele, ha eszébe jutsz.

Nálam már a smárolás is megcsalás. Ha egyszer megtette, máskor is meg fogja és nem biztos, hogy ennél a szintnél meg is áll.

2008. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem vagy betegesen féltékenykedő. Csak nem kellett volna engedélyezned, hogy ezt megtehesse. Ezt te szúrtad el.
2008. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!