Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha a párod nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod nélküled megy discoba vagy szórakozni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem félnél attól hogy kicsit ittas vagy nem ittas állapotban kicsit feldobódva valami olyat csinálna amit amúgy nem?
2011. nov. 4. 17:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavar,pedig teljesen megbízok benne.
2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én is megyek nélküle bulizni csak a barátnőimmel. Szerintem ez normális, hogy nem mindig mindenhová együtt megyünk. Bízom benne, és 3 év alatt még nem adott okot arra, hogy féltékeny legyek. 20l
2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne ne értsetek félre...csak ha az ember iszik vagy kicsit fel van dobódva még ha nem iszik akkor az ember ilyenkor hajlamos meg feletkezni a valóságról és lazábban venni a dolgokat..
2011. nov. 4. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem csinálna semmi olyat, ami miatt fájna a fejem. De ő szerencsére otthonülő típus, mint én. Egyszer volt egy kollégájával sörözni, onnan is 2 órán belül hazajött. Ha állandóan eljárna, mint egy ismerősöm párja, az zavarna, de nem azért, mert csajozik, hanem mert nem szeretném, ha rendszeresen iszogatna.
2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

1. nem jár diszkóba

2. ha szórakozni megy akkor olyan emberekkel megy akik a barátai, ergó őket én is ismerem, de ha mégsem, nincs okom aggódni

3. sosem iszik annyit, hogy ne tudjon magáról, vagyis olyan dolgokat tegyen amiket később megbánna.

2011. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zavarna, ha lenne párom.

20/L

2011. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:06: zavarna, ha lenne párod?? :D Ilyet sem olvasni sűrűn..


Engem amúgy nem zavar, csak ha gyakori rendszerességgel tenné ezt. Leginkább együtt járunk el, de nekem is vannak ritkán olyan bulik vagy koncertek, ahová csak azért nem rángatnám el, hogy velem legyen, ha amúgy tudjuk mindketten, hogy nem érezné jól magát, és pont ebből adódóan engem sem zavarna, ha szeretne menni 1-2 külön.

Bízunk egymásban, egymást szeretjük, így ilyen gond nincs. Régen rossz, ha valaki a túlzott iszogatás miatt máris másfelé néz.. nem hiszem, hogy akkor az pia nélkül sem kacsint félre.

2011. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aggott válasza:
bízom benne xd... volt egy barátom aki ezt mondta szegény... tudtam hogy a pasija csalja össze vissza... sajnos ez a világ... sok a könnyűnőcske... inkább együtt menjetek...
2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!