Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly párkapcsolatban mindent meg kell beszélni?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam, hogy bármi nyomja az ember szívét, ami kettejükkel kapcsolatos, azt az igazi társsal meg kell beszélni. Most is így érzem, lenne pár dolog, amit úgy megbeszélnék barátnőmmel. De azt érzem, hogy nem tenne jót neki, még viszonylag magába zárkózik sok dologban. Bár mintha megnyílt volna az eleje óta párszor előttem. Megértem őt is, mert rengeteg rossz dolog történt vele, emiatt nem könnyű a bizalmába fogadnia.

Pár hónapja vagyunk együtt, lehet időt kellene még adnom neki, hogy a saját gondjaimmal is terheljem? Addig tartsam magamban az ilyen nem nagy jelentőségű dolgokat?

Esetleg mással beszéljem meg, hogy mi van velem/velünk?

Nem akarom kibeszélni sem, csak van 1-2 dolog, ami alapvetően nem befolyásolja a kettőnk viszonyát, de mégis emészt belülről.


2019. okt. 25. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene, de sajnos az egyik fél általában csak beszél róla, hogy ezt kell, de de nem teszi... max a szakításkor, hogy "ezt kellett volna csinálnod, így kellett volna"...
2019. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen....különben marad egy tüske esetleg, idővel gyűlnek a tüskek, és egyszer csak azt veszed észre hogy már semmi sem olyan...
2019. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es


Igen, én is így gondolom, lehet beszélni kell, nem számítanak a külső körülmények.

2019. okt. 25. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Azt például nem kell megbeszélni, mivel akarod meglepni születésnapjára. :-) Persze, lehet, de az már nem lesz meglepetés.

A problémákról meg az a véleményem, hogy figyelembe kell venni, hogy külön-külön milyen típusú problémamegoldók vagytok, hogyan kezelitek a stresszt, mit hoztatok. Ugyanis attól, hogy párkapcsolatba kerülsz valakivel, még nem olvadtok össze és vesztitek el önmagatokat, a tulajdonságaitokat. Van, aki szereti kibeszélni a bajait, más szeret elvonulni, megint más max hangerőre teker egy metál zenét és kitombolja magát, ha felbosszantották... stb. Ahogyan te hatékonyan oldod meg a problémáidat, az nem biztos, hogy a párodnak is hatékony, mert ő egy másik ember.

2019. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, sok kapcsolat végződik úgy.
2019. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!