Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha komoly párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly párkapcsolatban éltek ki a legfontosabb személy az életetekben?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatban vagytok, ki az első számotokra? A haverok, a családotok, az exetek, a párotok? Mi a sorrend? Légyszi kort és nemet is írjatok

2015. szept. 26. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nincs sorrend. Kinek mikor van rám szüksége. Amikor édesanyám megbetegedett, ő volt az első. Amikor a barátaim hazajönnek külföldről egy hétre akkor ők az elsők. Amúgy a gyerek és a párom az első. Holtversenyben. Talán a gyerek kicsit jobban abból a szempontból hgoy gyerek lévén jobban szüksége van rám mint egy felnőtt férfinek. De mindig oda figyelek hogy ne szorítsam háttérbe a páromat.
2015. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Minden helyzetben önmagam, és ezt ne vedd önteltségnek. Úgy értem, hogy ha én valakik körében, valaki mellett jól érzem magam, önmagam lehetek, kiegyensúlyozott vagyok, akkor másokra is jobban oda tudok figyelni, mint úgy, ha nem vagyok jól. Szóval önmagam az első, nem hagyom, hogy elnyomjanak, legyen az akár a párom, akár a szüleim, akár bárki más. Önmagam után pedig igyekszem megőrizni az egyensúlyt, mindig az adott helyzet határozza meg, hogy abban éppen ki kap elsőbbséget.


Most anyukám háttérbe szorul bizonyos értelemben, mert egy olyan betegsége van, amivel kapcsolatban tehetetlennek érzem magam, jár orvoshoz, a család is volt az orvosánál, megtettünk mindent, és megteszünk mindent, amit tudunk, de rengeteg energiát kivesz belőlünk. Ha valaha magára marad egyszer nyugdíjasan majd, én hajlok az öregek otthonára, ott felügyelet alatt lenne. Most még dolgozik, egyelőre a munkahelyén még bírja, van pár éve. Otthon meg apám most ment nyugdíjba, így otthon ő tudja felügyelni. De ha úgy alakulna, hogy anyám túléli apámat, a tesóm és én nem tudunk rá felügyelni.

Vannak plusz olyan rokonaink, akikkel nem lehet hosszú távon egy légtérben meglenni, illetve akik visszaélnek mások jóindulatával, velük ritkán találkozunk személyesen érthető okokból, ha beszélünk, inkább telefonon.

2015. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak masfel eve vagyunk egyutt a baratommal, de nekem o a legfontosabb, ez persze azert is van mert a csaladommal nem jo a kapcsolatom, a barataim pedig hatat forditottak
2015. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

A párom és a család. Az első a párom, mivel vele fogom leélni az életem, vele hozunk közös döntéseket, tehát a legfontosabb, hogy vele egyet tudjunk érteni, meg tudjunk beszélni mindent.

36/N

2015. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
A szuleim es a nagyim, mondom ezt 5 ev boldog hazassag utan:-)
2015. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A párom. A családommal nagyon rossz a kapcsolatom, barátaim nincsenek. Ettől függetlenül ha a szüleimnek, testvéreimnek bármi bajuk van, akkor ott vagyok nekik. 20/L
2015. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Én életemben mindig is én saját magam leszek az első. Ha van bnő, ő megkaphatja a 2. helyet, utána a család szintén a 2. hely. Barátaim nincsenek így a 3. helyet a hobbim kapja meg.
2015. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A férjem a legfontosabb, mert egyedül benne bízom meg. A régi azt hittem barátok elfordultak, mert ők szinglik, én meg már évek óta nem. A családommal nem valami jó a kapcsolatom, csak felszínes. A férjem barátai között viszont van egy lány akivel jóban lettem:-) , és van 2 pasi barátom is régebbről. Velük jól kijövök.
2015. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Én magam vagyok a legfontosabb személy az életemben,a 2. helyen àll az anyàm,a 3. helyen a férjem.
2015. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen az életemben akkor is a Koccintós, a legnagyobb szerelmem, úgy imádom a világmárkáááát!
2015. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!