Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt.

A barátnőm Bátyja külföldön dolgozik van egy munkatársa aki elmondta neki milyen szép a testvére és hogy szívesen ismerkedne vele, de mondta neki, hogy hát van barátja...

Erre a csávó írt neki múltkor még, barátnőm lerázta elvileg, és vissza se jelölte. De most vettem észre hogy már ismerősök és az összes képet a csávó a barátnőmnek be szívezte.

Nem értem a barátnőmet is mi a francért jelölte vissza? nem is ismeri



2019. okt. 25. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődtől is fura, hogy visszaigazolta, de nálam inkább a pali verte ki a biztosítékot.



Mekkora egy rohadt paraszt már, hogy megmondják neki, hogy a csaj foglalt, talán még fb-n is látja, mikor rákeres, hogy foglalt, de azért nyomul, ráadásul feltűnően és baromi gáz módon a kúrólájkokkal... Utálom az ilyen pasikat, undorító dögök. Engem is néha megtalál egy ilyen, magasról lesz...ja, hogy van kinn esküvői képünk is, még van hogy meg akarja magyarázni nekem, miért rossz a kapcsolatom. Mindegy.


Én a helyedben elküldeném a halál véreres f...ára nemes egyszerűséggel, akadjon le a csajomról, mert feldugdosom a szivecskéit a fenekébe (ha már a lány nem képes erre és tűri - remélhetőleg nem élvezi).

2019. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, mert a barátnőd ezzel a visszajelöléssel gyakorlatilag úgy áll hozzá, hogy azért tetszik neki, hogy valaki simizi az egóját. 30n
2019. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szívesen megírnám a Csávónak, hogy fejezze be. Kint van minden közös képünk és annak ellenére is szívecskézi... Rohadt féreg... Tiszteletlen paraszt.
2019. okt. 25. 23:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
megértelek, de szerintem ne idegesítsd magad ilyen gyökeren feleslegesen. Ha zavar a dolog a barátnőddel próbálj róla beszélni, hogy megnyugodj az üggyel kapcsolatban.
2019. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha a barátnőd le akar lépni, úgy is le fog. Akkor meg nem mindegy, kivel? Hagyd a francba őket, keress másik nőt. Statisztikailag igazolható, hogy a korosztályod 50%-a nő nemű. Csak találsz egy olyat akinek te kellesz. Ha meg nem, akkor a hiba a te készülékedben van.
2019. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Említsem meg a barátnőmnek hogy, zavar és miért csinálta ?

Bár megint én fogok kijönni belőle rosszul...

2019. okt. 26. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, említsd meg. Miért kéne nyelned?
2019. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a bátyja születésnapjara akar szervezni bulit, és mivel ő a legjobb barátja így csak neki tudott írni...
2019. okt. 26. 21:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ahhoz nem kell valakit ismerősnek jelölni, hogy tudjanak írni egymásnak Face-en..
2019. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most én vagyok a szR ...
2019. okt. 26. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!