Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedésünk után fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedésünk után fél évvel megváltozott a párom. Azóta már elhanyagol rideg hideg hozzám semmi testi érintés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromat 4 éve ismerem. Elején sok bók, milyen csinos vagyok, szép üzenetek, ölelgetés, puszi, mosolygás, érintés, napi szex volt részéről. 3 hónap után összeköltöztünk. Aztán ezek szép lassan elmúltak. Mikor szóvá tettem azt mondta ezek a dolgos hétköznapok. Teltem az évek most már ott tartunk, hogy havi 1 szer van szex, nem ölel, simogat, puszil.. Persze engem okol. Mindig elmondom nekem erre szükségem van, változik 2 napig aztán újra a régi.

Évek óta nem ül mellém az ágyon nem fogja meg a testen, és nem mosolyog. 2 éve azt mondta kiábrándult belőlem. De azóta van, hogy ritkábban szeretget az ágyban, de csak akkor, és úgy érzem akkor csak nem szerethetett ki belőlem.


Nem tudom mit tegyek. Vágyok a testi erintésre de nem hajlandó erre. Létezhet, hogy alapvetően ilyen tipusú csak az új varázsa miatt volt ilyen az elején?

Szex annyi, hogy 3 perc aktus és kész. Nincs cirógatás, puszi, a hasamat se fogdossa puszilja mióta híztam 5 kg t.


2019. okt. 26. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez jobb nem lesz. Ő ilyen. Külön kell mennetek. Te így csak szenvedsz.
2019. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az baj amikor kedvesebb hozzám, mindig meglágyul a szivem és azt hiszem jó minden.
2019. okt. 26. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ezt mèg 1-2x el lehet játszani, de aztán csak rájössz, hogy nem lesz jobb, nem?

Nem èrtelek, tök ratyi az egèsz èvek óta, próbáltad megbeszèlni is vele, nincs változás, nem jutok dűlőre, boldogtalan vagy, de nem tudod mit tegyèl... Hány èvet akarsz mèg elpazarolni az èletedből a boldogtalanságra?

Nem tudom mièrt ilyen. Hogy ilyen típus -e aki csak a beetető időszak alatt tud kedves lenni, vagy csak elmúltak az èrzèsei, aztán elvan a langyos fosban, mert addig is van aki főz, mos, takarít rá, de lènyegtelen is.

Boldog vagy? Nem. Várható változás? Nem. Egyáltalán meg tudtad ezt beszèlni vele èrdemlegesen? Nem. Akkor meg mire vársz? Lèpni kell, ès kèsz.

2019. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ki kell lépni. Kifulladt, elfáradt a kapcsolat, ebben ennyi volt.
2019. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van valakije? Én futnék a helyedben tőle.
2019. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A többiek jól írjak sajnis ennek vége már csak lépned kéne! Ami nem emel már fel, nem szabad benne maradni!
2019. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!