Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom alig ér hozzám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom alig ér hozzám és kifejezetten idegesíti, ha azt mondom neki, hogy szeret. Zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy ez a folyamatos szeretlekezés a tinikapcsolatokra jellemző...minek ezt minden nap elmondani, ha úgyis tudjuk, hogy szeret a másik?

A másik meg, hogy alig simiz vagy ér hozzám magától (más, ha szexelünk), ha beszélünk róla, hogy zavar, akkor próbál változtatni, de aztán megint folytatódik minden.


Tudtam, hogy nem romantikus alkat, ahogy én se... herótom van nekem is túl nyálas dolgoktól, meg az olyantól is, aki egy utcán nem bír végigmenni taperolás nélkül, de ez meg a másik véglet... Jogos, hogy zavar?



2019. júl. 3. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Na az teljesen mas ha az utcán esnek egymásnak vagy otthon intim környezetben meg az nem nyalas ha ossze bujtok és akkor ki mondjatok amit gondoltok nem tudom most ugy tippelek hogy 60-ban fiu vagy.... fiu vagy lany vagy?
2019. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagytok egyforma típusok és kész.

Én a harmincas évem felénél járva még mindig bújós macska vagyok.

Az előző párom nem volt az, inkább ridegebb típus. eltelt 2-3 év, és magányosnak éreztem magam ettől mellette.

A mostani párom ilyen, mint én. Sűrűn mondjuk egymásnak, szeretlek, azt is, hogy mennyire tetszik a másik, és a bújás része is rendben.

Pedig nem vagyunk tinik :)

2019. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mások az igényeitek, ennyi az egész. Én nőként nem vagyok bújós, romantikus fajta és én is falra másznék a mindennapos szeretlekezéstől, szóval én egy ridegebb típussal milliószor jobban érzem magam, mint egy érzelmessel. Nincs olyan, hogy "normális", mert ez teljesen szubjektív. Az a fontos, hogy a kapcsolatban lévő két félnek legalább nagyjából megegyezzenek az igényeik és a szeretetnyelvük, különben csak szenvedés lesz a vége. Neked azt kell eldöntened, hogy ennek ellenére vele akarsz-e élni, így, vagy sem. Arra ne számíts, hogy a kedvedért megváltozik a személyisége, mert ez baromira nem így működik.
2019. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy harmas mondta ez nem valtozik. Nekem az elso baratom volt ridegebb tipus es nagyon zavart, amikor azt kerte ne hagyjam magamat mindig megcsokolni, legyek tartozkodobb. Mondom mi van? A mostani kapcsolatomban vegre nem kell visszafognom magam es lehetek bujos. Ebben a kerdesben en nem szeretnek tobbet alkalmazkodni, egyszer eleg volt.
2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom jogos-e, de ugyanez a helyzet nálunk. Én már 'megszoktam'.
2019. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!