Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti veszítettétek már el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettétek már el a munkahelyetek egy komoly párkapcsolati probléma miatt?

Figyelt kérdés
Esetleg aki gondolja elmesélheti, hogy a munkahelyén hogy romlott le a teljesítménye, stb...
2019. okt. 26. 14:18
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
25%
Nem. Most magam alatt vagyok, de nélkülem nem megy a cég...szóval...
2019. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

#2

Sajna munkaerőhiány van :D

De sztem nem feltétlen úgy érti a kérdező, hogy munkahelyen belüli kapcsolat...


Én szedtem gyógyszereket (nyugtatók, antidepresszánsok, részben párkapcsolati problémák miatt is), labilis voltam, ingerlékeny, elgurult a gyógyszer egyszer, volt egy kisebb balhé, ami miatt végül kiba$ztak. Megakadályozhattam volna. De igazából nem akartam...

2019. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A csajom volt a főnöknőm, és megtudta, hogy az egyik tulajdonostárs a szeretőm.
2019. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Be se tudtam 1,5 hétig menni a munkahelyemre, kiirattam magam betegszabira. De utána is nagyon nem tudtam koncentrálni, nem haladtam. Motivált se voltam úgyhogy hamarosan elváltak útjaink, de jobb is így.
2019. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem munkahelyi kapcsolatra gondoltam.
2019. okt. 26. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem bánom utólag.

Több hete húzódó veszekedés, idegeskedés, nem alvás után a munkahelyen is NAGYON felhúztak, hozzáteszem, hogy sosem volt nyugis a meló. Délben megcsináltam a kilépő papírjaimat és angolosan távoztam :)

2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Padlón voltam a szakítás miatt, mert kényszeresen még heteket, hónapokat egy albérletbe szorultunk (külföld). Nagyon látszott rajtam, ugyan én szakítottam, de az exem kereste a feszkót, belekötöttek kollegákba akikkel meló után sörözni mentünk, veszekedett velem, nekem dobált vmit-már nem is emlékszem, gyomoridegem volt. Sajnos nagyon kimerült és depis lettem. Éreztem, hogy elküldenek de én sem akartam már igazán ott lenni (kolleganőmmel nagyon nem passzoltunk össze), mégis szarul esett. Közben barátnőmet fűtőgette, nagyon beszorult helyzetben voltam, elegem lett. A szezon végével elküldtek. Jót tett, elhúztam más környékre és klassz melóhelyem lett. Azóta pedig már 13 éve hazajöttem, férhez mentem és van 2 szép gyerekünk:-) És nincs főnököm sem:-D
2019. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy fickó ( legyen Józsi) a call centerben és ugyanitt dolgozott a csaja is. Józsi rámozdult egy másik kolleganőre, aki már el volt jegyezve. A viszonyuk kipattant és óriási botrány lett belőle. A csaj meg a vőlegénye nyitott kapcsolatban éltek és Józsi csúnyán beégett, mert beleszeretett a menyasszonyba. Nagyon durva időszak jött. Józsi elkezdett szívózni a menyasszonnyal, amit észrevettek a vezetők és szépen távozásra kérték fel Józsit. A menyasszony meg vígan éli az életét a vőlegénykéjével. Nagyon megalázottan távozott Józsi, szinte egyik pillanatról a másikra. Se búcsuztató, se semmi, nagyon kínos volt. Itt már többen is sajnáltuk. A menyasszonytól meg mindenki félt. Brutálisan jó belső kapcsolatai voltak a munkahelyen. Szerencsére feljebb lépett a ranglétrán és elment.
2019. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Akkor azt a menyecskét valszeg nem csak a Józsi dugdosta ott....

2019. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy igazad van 9-es!
2019. nov. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!