Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők és férfiak főleg a 20as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak főleg a 20as 30as esetleg 40es korosztály milyen nektek az "anyuci pici fia" férfi ami szerintetek probléma egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Női és férfi szemmel hol kezdődik Nálatok ez a fogalom megnyilvánulás?

Nálam: ellenőrzi az anyja nem csak rákérdez mi újság vele + a párjával, mos főz rá rendszeresen, sok közös program, mindenhol ott akar lenni és beleszólni esetleg berendezi a lakásukat..mármint a fiáékét, Ti hogy gondoljátok ki az a férfi aki ezek miatt komoly kapcsolatra alkamatlan?


És mi az ami csak szimpla szeretet? Néhány kedves szó,becézés de a magánélet tiszteletben tartása?


23N 😇



2019. aug. 26. 22:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Ex “anyósom” ilyen volt. Pl ha heti 2x tudtunk talizni akkor non stop ott ült köztünk amíg kb be nem aludtam. Ha kiakartunk mozdulni jött velünk. A fiacskáját nem zavarta. Már szex se volt köztünk mert konkrétsn sose voltunk kettesben. Besokaltam, kidobtam... azóta sincs barátnője! Ja és 30+ sok vagyunk
2019. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írsz + élni és élni hagyni. Avagy meghagyja a lehetőséget, hogy a saját életét élje az ember, ne azt, amit anyuka kitalál számára, de bármikor számíthat a szülőre a gyerek. Ez a valódi szeretet, mert cselekvő, nem beszélő szeretet. A legtöbb anya ott qrja el, hogy képtelen elfogadni, ha a fia felnőtt és emellé jön egy nő a képbe, ami által az anya már nem első helyen fog állni. De egyébként ettől függetlenül vannak óriás csecsemők, akik képtelenek leszakadni az anyai csecsről még akkor is, ha az anya nem telepszik rá a gyerekre.
2019. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim, bár otthon élt, nem hagyta befolyásolni magát. Nem volt olyan hogy anyuci csinálta a reggelit neki ,beszámolósdi meg ilyenek. 30 évesen lepattant otthonról, amint összejöttünk, még az esélyt se adta meg hogy mama pici fia legyen belőle. Ez ( lenne) az egészséges egyébként.
2019. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Tömören úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan a kapcsolata az anyjával mint egy 7-8 évesnek. Kb ugyan azt jelenti nálam is amit te leírtál. Anyuka mindenhol ott van, mindent ellenőríz, beleszól. A kicsi fia egyáltalán nem önálló, semmit nem tud magának megcsinálni.

Az egy dolog ha anyuka nem akarja elengedni a kezét, de a férfinak tudnia kell nemet mondani és meghúzni a határokat, nem beengedni az életébe és felnőttként viselkedni.

Ami csak szimpla szeretet arra azt tudnám mondani, hogy kedves, szeretetteljes gesztus de nem folyamatos és nem befolyásolja a fia életét. Tehát például baromira örülök, hogy anyósom minden nap tud főzni és havi 1-2 alkalommal ha nagyon nincs kaja akkor át tudunk menni enni. De az már sok lenne ha folyton ő akarná hordani a kaját a kicsi fiának. Nyilván örülök neki, hogy érdeklődik, hogy mi van velünk de ez nem minden napos és nem akar minden kis részletet kihúzni belőlünk. Ha kérünk segítséget akkor nagyon jó, hogy segít, de ha nem kérünk akkor nem akar minden áron belefolyni a dolgainkba. Ezek mind olyan dolgok amik kis mértékben baromi jó, hogy vannak de ha gyakori lenne az már nagyon zavaró lenne.

2019. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Hát ez azért elég meredek! Remélem azóta jól alakulnak a dolgaid!:)

Nálunk nem mérgesedett el a nagy túláradó szeretet bár anyósjelölt szeretett volna a barátnőm majd ez nem jött össze aztán az anyám is lenni XD hát az sem jött össze. Megkértem hogy maradjon a párom édesanyja akit úgy szeretünk hogy ő az. Szóval ja. De ez rólam szólt. Nem a fiáról.


Igazából velünk akart jönni ide oda de megmondtuk,hogy mi se kísérjük ha a férjével menne! És leesett neki :D


Párom időnként utazik ha más városban dolga van ha erről előre tud az anyja megkérdezi elkísérje e és mindig az a válasz hogy "nem mert stb stb" sajna ez azóta sem esett le de mindig finoman "nem mert stb" van.. :D *megsúgom engem visz fel másik városba akkor hogy kimozduljak én is* :D

2019. aug. 26. 23:03
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Exem a szexualis eletünktöl kezdve az anyagi eletünket is szepen atragta az anyjaval mindig, az anyja volt az eszoszto a jo nagy IQ hianyaval (törvenyeknek nem hisz csak a szomszed mariskanak ez teljesen valos)a fia a bologato ölebe, a maganeletünket harmasban kellett megtargyalnunk mindig, szex közben is hivta a fiàt, ö felvette lebeszelte es folytatta velem ahol abbahagytuk, anyuka velem versengett rivalizalt, a föztömet kidobta ugy hogy szolt a fianak hogy a macskanak sem adhatja igy ö szepen kiöntötte.


Es lett pàrja aki odaköltözött hozzajuk.


Amugy minden hasonlo lehetetlen exemnek (volt aki kessel tamadt agressziv örült àllat), van utanam komoly kapcsolata.


Pont ezen ertetlenkedem. Legutobb is szembejött a facen a harmadik aki màr az elejen elvagta magàt nàlam de ö is hasonlo abszolut parkapcsolattal összeferhetetlen okbol, hogy häzasodik eppen.


Engem mindig meglep az èlet. Masban is csak hüledezek

2019. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Bocsi a legutóbbi választ sokáig írtam azt az #1 re írtam :)
2019. aug. 26. 23:04
 8/32 A kérdező kommentje:

"anyai csecsről" ez óriási 😭🤣 de sajnos van ilyen is..


Köszii mindenkinek aki írt és annak is aki fog! Remélem jól látom majd a dolgokat.. mert volt hogy "nyomulásnak" vettem anyós részéről olyat ami senki más szerint nem az.. szóval egy határra lennék kíváncsi ami alatt egészséges az anya fia viszony és ami felett sok és beteg..

2019. aug. 26. 23:31
 9/32 A kérdező kommentje:
#6 os késsel rádtámadott az ex !??????? Mi ??? 😨
2019. aug. 26. 23:39
 10/32 A kérdező kommentje:
*radtámadt nha ez nem az én helyesírás napom ma..
2019. aug. 26. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!