Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt? Mi változott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Mi változott meg?

Figyelt kérdés
Volt egy kialakulóban lévő kapcsolatom, rengeteget találkoztunk, mozi séta stb, egyik randi után megváltozott! Nem akar találkozni, semmit sem. Pedig azt mondta tetszem neki és hogy járni akar velem. Mi lehet az oka? Szerintetek hagyjam? 18 F
2010. júl. 17. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Komoly gondokba ütköznél, ha őt kérdeznéd meg személyesen, nem hagyva neki lehetőséget arra, hogy kitérjen a válaszadás elől?
2010. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is önts tiszta vizet a pohárba.

egyébként én is ilyen lettem egy kicsit a barátommal, mikor még nem is jöttünk össze, de már olyanokat mondott h leélné velem az életét, meg h én jelentek neki mindent meg h mennyire szeret, meg mindenféle romantikus dolgot... én akkor még ismerkedni, kötekedni, viccelődni szerettem volna, nem ilyen komoly dolgokon gondolkozni.

végül megbeszéltük, és helyrehoztuk, azóta boldogok vagyunk :) szóval tényleg kérdezz rá, mert így nem fogod tudni magadtól kitalálni

2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet zavarja valami
2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok néha szeszélyesek tudnak lenni...

Niztos történt vele olyan dolog,mi miatt rossz kedve volt és nem vágyott társaságra : )

2010. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos*
2010. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem válaszol. nem mondtam semmi olyat ami így kiakasztotta volna... nem értem :S
2010. júl. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!