Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MI történt? Mért változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI történt? Mért változott meg mindenki? én semmit sem változtam! Csak akamaszság miatt lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom mostanság minden tök furcsa...azok a fiúk akik régen nagyon jó haverok voltak tapiznak...:s én tuti nem változtam meg!!nem szokatam illegetni billegetni magam nem szoktam nyávogni nem vagyok az a pláza p*csa fajta...

de az utobb időkben kb 5 hónapja folyton az megy hogy tapiznak meg minden...de ha legalább szép lennék vagy vékony vagy valami ilyesmi de nem! szóval végképp nem értem...az fiúk ennyire alább adtak volna csaj ügyben??o.0 mostanság sokat füttyögnek meg nézegetnek az utcán,bevásárló központokba(alle,mom,mamut)...ami engem zavar mert olyan mintha valami érdekes lenne rajtam...XD szóval szerintetek mért lehet ez??tudom hogy értelmetlennek tűnik de sajnálom hogy a haverjaim ilyen h*lyék lettek:(...léccí segítsetek kösziszépen:)

13/L


2010. jún. 27. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtek serdülni.
2010. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a playmatek nem vállalnak gangbang-et

ribi vagy ha hagyod!

2010. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit mi a régi Cézár kutyánkkal.

HERÉLÉS!

elmegy a kedvük a tapizástól :D Cézár pajtás sem ugatott már annyit utána a szomszéd lány kutyájára :D

2010. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kezdesz "nővé érni". kezdesz nőiesedni, és a fiúk másként néznek rád. a tapizás is amiatt van, hogy csajosodni kezdesz, de ha ez zavar akkor szólj rájuk, hogy ne tapizzanak. ne hagyd magad taperoltatni, mert később majd többet akarnak. és nem hülyék lettek a srácok, hanem elkezdtek a csajok iránt érdeklődni. :D hidd el nincs itt baj, csak kezdődik a tini korotok
2010. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megengedd,hogy tapizzanak!!!
2010. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÓÓ én vagyok az egyetlen lány az osztályban aki oda csapXD igazából ha valaki letapiz akkor rögtön pofon:D nem tudom el ilyen alapdologXD...a fiúk tudják hogy ütökXD...és nem olyan p*csásat hog yéppen hozzá ér...van olyan hogy ég a tenyerem..:sXDszóval oda csapok:)
2010. jún. 27. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:

amúgy nem vagyok egy lányos alkat...én avgyok a legfiúsabb lány az osztályból bár szerintem ha úgynézzük a legnormálisabb mert atöbbiek a túl lányosak inkábbXD

sőtt van olyan lány osztálytársam aki engedi nekiek többi is van mér enm jó nekik azXDszebbek meg vékonyabbak is nállam szal tényleg nagyon alá adtakXD

2010. jún. 27. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hpont ezért mert te nem vagy nyafka,lányos:D
2010. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!