Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt ami miatt így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt ami miatt így változott?

Figyelt kérdés
Szombat este, osztálytársam (lány,tetszünk egymásnak, csak neki van jelenleg egy párkapcsolata, amiben nem boldog.) elhívott egyik este szórakozni, beültünk egy helyre páran, az elején én voltam egyedül srác, de hívott o.társam(lány) egy srácot mellém akivel régen kavartak ( féltékennyé akart tenni , vagy csak flörtölni akart?), ahogy telt az este , fogyott az alkohol is, a nem rég érkezett sráccal jól elvoltak , de nem történt semmi , csak a tekintetük enyhén szikrázott...késöbb a srác elment , maradtam egyedül fiú, beszélgettünk mindannyian, poénosan egymást sértegettük, míg nem elérkezett a záróra és mentünk a lányhoz aludni, gúnyolódtunk továbbra is, ekkor lehet hogy nagyon megsértettem valamivel , mert egy ideig hozzám se szólt, míg nem mikor kijöttem náluk a wc-ből ott várt megölelt , bocsánatot kértem és elfogadta. reggel szokásosan elköszöntünk,mosollyal, nem volt probléma, de azóta az este óta nem keres , nem besélget velem, nem keresi a társaságom.. mi történt? mit tegyek?
2011. okt. 26. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiu ze kezdeményezz! Te irj rá!
2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!