Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kezéből kikaptam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kezéből kikaptam a telefont? Nem szokásom ilyet csinálni de úgy érzem titkol valamit?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam ilyet,de már hetek óta furcsán viselkedik,furcsa üzenetek stb, egyfolytában pittyeg a telefonja, egyből ugrik rá.Nem akartak belenézni,nem is néztem,de tettem egy próbát,nagyon hevesen reagált,kb nekem esett és hiszti,düh rohamot kapott.Úgy gondolom,ha nincs mit titkolni valakinek,akkor nem hiszem, hogy ez a reakció.Tudom kikapni,sem szép dolog,de megvolt rá az okom.Igazából arra voltam kíváncsi, hogy reágal.Vélemény?
2019. okt. 29. 06:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"A semmi reakció az semmi,de amikor elkezd kiabálni és kb letámad szó szerint,az feletébb gyanús....ha nincs mit takargatni,akkor nem így reagálálok, legalábbis én"


Minek tetted fel a kèrdèst? Megválaszoltad magad. Nem èrtem megint mire jó ez. Gyanús igen. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Alábbhagyott az èrdeklődès a túrázós kèrdèsednèl, aztán kellett az újabb sztori? (Nem, nem keverünk senkivel, biztos, hogy te voltál az is)

Könyörgöm ne legyèl már ilyen pancser, hogy nem tudod kideríteni!

2019. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem én voltam a másik kérdés,de nagy a szátok... ilyen helyzetben kíváncsi lennék hogy reagálnátok.
2019. okt. 29. 17:38
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen helyzetben kíváncsi lennék hogy reagálnátok."


Egyedül is kèpes lennèk rájönni, hogy ez gyanús, nem kellene a gyakori nèpènek is a hozzájárulása. Valamint nincs is szüksègem a gyakoris rivaldafènyre, hogy rendeztem a parkapcsolatom.

2019. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemmel megbeszéltem, hogy ha valami a kapcsolatban már nem működik akkor leülünk és megbeszéljük, ha kell szakítunk is...csak ne húzzuk egymás idejét. A múlt hónapban elmondta, hogy már nem szeret és nem érez úgy mint rég. Abban a pillanatban hatalmas pofon volt de még most is nagyon tisztelem a bátorságáért. Mondjuk ehhez érett nőt kell választani.

Szerintem te is ülj le vele és mond el neki, hogy te szereted de ha ő már úgy érzi, hogy nem akarja folytatni akkor zárjátok le a kapcsolatot. Ha továbbra is tagad akkor mond meg neki, hogy úgy érzed, hogy elhidegültetek egymástól. Egy ilyen szakításon könnyebben túlteszed magad mint egy megcsaláson.

2019. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

:D Kb szóról szóra le van írva a túrázós sztori alatt ez, h folyton pittyeg a teló ugrik rá stb...


Dobd ki a csajt, oda is leírtam, ide is leírom. Frankón hülyének néz...

2019. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Savlekotő ***** válasza:
Szakítani kéne ha egy baráttal többet kommunikál mint a társával az egy halott kapcsolat..
2019. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!