Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel tegnap szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel tegnap szakítottunk. Tegnap még igen határozottan azt gondoltam, hogy mind kettőnknek jobb lesz így, de ma már más a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sokat veszekedtünk az utóbbi időkben a szakítás is sokszor előjött.Most nagyon rossz érzésem van...14hónapot voltunk 1ütt.Mivan ha kis idő után rádöbbenek h tényleg ő kell nekem és nemérzem jól magam mással,de ez idő alatt ő talált valakit...:S F/16
2009. szept. 21. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Hmmm.16 évesen mit vársz? Azthitted hogy majd örökre együtt lesztek?

Majd elmúlik, azt jön más.

Nekem is volt már ismerősőm majd 2évig voltak együtt azt egyik napról a másikra szétmentek.

Sőt nekem is volt már 8 hómapig voltunk együtt azt egyiknap kész.

Majd lesz más!

17f

2009. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, ha 14hónapot voltatok együtt, ő is így van ezzel..

Nem hinném, hogy ilyen hamar túl adta magát rajtad.

Neki is kell egy kis felejtés.

De ha ennyire hiányzik, akkor hívd fel, hogy találkozzatok..

:)

2009. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló, attól még, hogy 16éves nem kell leszólni.

Vannak, akik 16évesen jöttek össze, és még a mai napig is együtt vannak.

2009. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok mi a szakítás oka és ki kezdeményezte, nem mindegy?
2009. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16 évesen bátran lépj tovább, ha a szakítás gondolata MÁR felmerült. Ebből tartós kapcsolat nem lesz, vagy ezért, vagy azért...
2009. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy én is ezen gondolkodom,hogy úhh 16 vok és elöttem az élet a bulik a csajok minden.De nemtudom ő jobban hiányzik mint ez az élet:(
2009. szept. 21. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajráá.. hívd fel, vagy beszélj vele minél előbb, és próbáljátok folytatni vita mentesen a kapcsolatotokat. :) sok sikert.
2009. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nemtom... párszor volt már ilyen h akkor megbeszéltük,hogy szünet bírtuk max 1 napot és akkor 1-2 hétig megint minden jó és utánna jönnek a viták...azért akartam most h legalább 1-2 hétig bírjuk ki egymás nélkül de félek,hogy ő addigra túlteszi magát rajtam
2009. szept. 21. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha túl teszi magát rajtad, akkor nem is szeretett igazán.

Várj, akkor 2hetet.

Ha várni fog rád, akkor tényleg nagyon szeret. De ki tudja.. lehet ő fog téged megkeresni. :)

2009. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, min vitatkoztatok?


Ha helyes volt a szakítás, akkor az ember megkönnyebbülést szokott érezni. "Huhhh de jó, szabad vagyok" - valami ilyesmi érzés dominál, még ha szomorúság IS van.

Nálad úg ylátom, nem ez van. De jón lenne tudni, hogy a láyn miként látja. Ha nem tudtok normálisan együttc lenni, akkor előbb-utóbb úgyis szakítás lesz a vége. Inenn csak úgy lehet tovább lépni, ha mindketten tesztek a változásért, hogy ne legyen 2 hét múlva megint veszekedés.

2009. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!