Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 évesen érdemes együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen érdemes együtt maradnom egy fiúval, akibe szerelmes vagyok, de határozottan kijelentette, hogy ő nem akar gyereket? Én később mindenképpen szeretnék.

Figyelt kérdés
Jól érzem vele magam, nagyon. Szeretem is. De 29 évesen nem kellene odébbállnom, ha ő ezt ilyen kategorikusan kijelentette?
2009. jan. 9. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még van időd arra, hogy várj, hogy nem e meggondolja magát. Innen a távolból ezt tudom mondani. Ha néhány év múlva is ezt mondja, állj tovább. De azt csak te látod rajta, hogy van e erre esély.
2009. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

80%, hogy nem fogja megondolni magát vagy 10 évig.

Ha ezt el tudod fogadni, akkor maradj vele. Ha nem...

2009. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Állj odébb. én ezt tenném.
2009. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a mai tendencia az, hogy az a férfi, aki kora felnőttkorában elutasítja a gyerekvállalást, legkésőbb 35-40 éves kora körül vágyik majd gyermekre. Csakhogy akkor már Te nem valószínű, hogy tudnál szülni neki. Ültesd le, és beszéljétek át ezt még egyszer.
2009. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

allj odebb, ha gyereket szeretnel

o hatvanevesen is tud gyereket csinalni, te meg mar nem sokaig


29 eves terhes nő

2009. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne bántsd meg azzal,hogy elhagyod.Legalább egy kutyával lepjen meg ha kölyköt nem akar.Oszt' neveld azt.
2009. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kutyám van, köszi, nem szeretnék másikat.

Amúgy én sem most akarok gyereket, de a jövőképemben természetesen szerepel. Neki viszont nem.

Köszi a válaszokat.

2009. jan. 12. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

már így is kifelé csúszol az időből,mellette mire várnál?

hátha meggondolja magát? napersze,majd 10 év mulva, de addigra meg lecserél egy 20 évesre..


keresd meg azt aki valóban a párod és ugyanarra vágyik amire te

2009. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!