Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúk! Írjatok (Lent!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Írjatok (Lent! ) Nektek milyen elvárásaitok vannak a barátotoktól/bnőtöktől?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha észreveszi hogy mikor nem vagyok rá hangolva az nagy pozitívum, ha olyankor nem szól hozzám.Van sok más de ez nagyon alap.
2010. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmi,csak anyi,hogy a flúgosságaimat elviselje:)

22f

2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BMW
2010. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hűha :) ezt így elég nehéz általánosságban megfogalmazni, de sorban valahogy így:

fogjon meg a stílusa, a kisugárzása, az arca, a szeme, érezzem, h megugrik a pulzusom, ha csak ránézek

szeressen, akkor is, ha hülye vagyok, vagy hibázon

bízzon bennem, cserébe én is megbízhassak benne

értsen meg, tudjak vele elbeszélgetni, legyen vicces, de ha kell legyen komoly

ha valamit megígér, azt próbálja meg betartani

nagyjából legyen közös az érdeklődési körünk

ne féltékenykedjen, ne kérjen számon, ne telepedjen rám, viselje el, hogy vannak fiú barátaim is, cserébe engem sem zavar ha csajokkal haverkodik

legyen vele jó a szex, lehessen vele ilyen dolgokról is tabuk nélkül beszélni.

most ennyi jutott eszembe, talán kicsit sok, de én ezt mindet meg tudom adni neki visszafelé, szóval akkor kvittek vagyunk :)

20L

2010. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeressen és legyen veleg mindig, tapadós állatvagyok és senki nem visel el, de én akkor is azt várom el, hogy éjjel nappal velemlegyen... természetesen seretgetném meg mittudomén, de ahhoz az kell, hogy ottlegyen. ilyen lány akinek ez az elvárása, tudomásom szerint nincs, úgyhogy öngyilkosleszek.... ez az utcsó kommentem..
2010. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D köszi
2010. júl. 17. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jól, passzoljon hozzám stílusban és színvonalban, intelligenciában, és hogy legyen nő.
2010. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!