Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi volt az eddigi legkülönlegesebb/emlékezetesebb ajándék amit a barátotoktól kaptatok? Esetleg van ötletetek mi lenne ilyen egy 21 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szülinapja lesz a barátnőmnek (21) és szeretném vmi extrával meglepni, unalmas már a ruha-parfüm-csoki-virág-plüssállat...

Pénzben 10-20 rugó áll rendelkezésre. De tényleg valami különlegeset akarok, nem fontos tárgyi ajándék, szóval bármilyen ötletet fogadok!


2011. márc. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy mozis est végül egy teázóban szépen átnyújtasz egy ezüst nyakláncot :) 4 éve vagyok együtt a párommal 19 évesen... :D de nem a nyaklánc miatt.
2011. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezüst nyaklánc már volt, de a mozizás teázás jó dolog. étteremre gondoltam még, csak hát nem tudok jót Budapesten.
2011. márc. 8. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
sok helyen lehet pólót vagy vmi egyéb tárgyat csináltatni úgy h rávasalnak, gravíroznak egy fényképet. Szedj elő egy képet amin ti vagytok rajta és vasaltasd rá egy sima egyszerű fehér pólóra amiben tud aludni. Sztem tök jó. Nekem bejött a dolog. Bár szakítás után ne felejtsd el elégeti. (én hülye elfelejtettem)
2011. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem vidd el vidamparkba, 21 vagyok en is, szoval nem, nem gyerekes dolog. Utana meg egy vacsora, ami kicsit mar komolyabb es... hat tapasztalatbol mondom, egy kedvesen megfogalmazott szerelmes vers bombasiker lehet, akkor is ha nem rimel rendesen, a legtobb lany ertekeli az ilyesmit. Bar ezt csak akkor ajanlom, ha a lany kicsit romantikus beallitottsagu:)
2011. márc. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha igazán emlékezeteset akarsz, és úgy ismered a párod hogy értékelné akkor:

hívd fel magadhoz, készíts neki vacsit, majd kösd be a szemét. addig mécsesekkel rakd tele a fürdőszobát, engedj habos vizet a kádba.. a többi csak rajtad múlik :) persze a kendőt azért ne felejtsd el levenni :)amikor saját kezűleg csinálsz valamit, nem csak megveszed a boltban, sokkal nagyobb érték!

2011. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

vidámparkba nem biztos h jó elmenni mert mivan ha hideg van, meg amúgy ott is voltunk már és annyira nem jött be :D

gyertyafényes fürdőzés már volt, meg gyertyával telerakott szoba... persze nem rossz ötlet így lezárni a napot, de kéne még előtte vmi különleges :)

2011. márc. 10. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

vidd el színházba! zseniális, fiatalos, feldobó darabok is vannak, és az valami tök különleges. Utána meg vacsi valami zseniális helyen... vagy esetleg visszamenni oda, ahol összejöttetek... A vers is jó ötlet :)

a lényeg: ne tudjon a tervről. Írj neki sms-t, hogy hova menjen... ott rejts el egy cetlit, ami továbbnavigálja, így tovább... a végén, valami számotokra fontos helyre kell, hogy megérkezzen, ott várd, virággal. Aztán indulhat a nap/este. Tuti siker, nálam bejött.

Ügyes legyél :)

2011. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!