Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire valószínű, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy az igazat mondja?

Figyelt kérdés

Pár napja jöttünk össze barátommal és a volt barátnője olyanokat kezdett nekem írogatni, hogy én még nem tudom, mert még nem teljesen ismerem, de ez a srác iszonyúan nagyképű, csak kihasznál engem. Elvileg volt, hogy egyszer megütötte ezt a lányt, illetve csalta is már meg.

Nem tudom, hogy az igazat mondja-e, barátom meg nyilván nem fogja elmondani, hogy ez így volt. Őszintén szólva egy kicsit elbizonytalanodtam, főleg mert a lány mutatott a kezén egy elég csúnya sebet, amit állítólag barátom tett. Mondta, hogy egyik nap találkozzak vele és mesél még róla nekem, de nem tudom, hogy csak azért mondja, mert azt akarja, hogy szakítsunk, vagy pedig tényleg ez történt vele.


2019. okt. 31. 00:00
1 2
 1/11 Savlekotő ***** válasza:
83%
Kitudja,lehet igaz... Ha most veled tul mézes mázos a pasi gyanakodnék..
2019. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát ezt nem lehet tudni. De egyébként mond már te mennyire vagy szerelmes hogy egy idegen nőnek mindent elhiszel? A helyedben pont tennék rá magasról. Tudod az emberek nem egyformán viselkednek a többiekkel. Én saját magamnak hinnék amilyennek látom a pasim ha ne tán időközben valami még sem sül el jól akkor ott kell hagyni. De felesleges belekezdeni egy olyanba ahol jobban érdekel egy idegen véleménye mint a pasid akit elvileg szeretsz.
2019. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Tiltsd le a csajt.
2019. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék a pasinál. A reakciójából sokminden leszűrhető. Az biztos nem jó jel, ha valakinek ennire rosszat akar valaki. Jó emberekkel ez kevésbé fordul elő.
2019. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn azt mondom èrdemes meghallgatnod a lányt, lehet tènyleg segíteni akar. Barátodnak ne szólj róla, mindenkèpp tagadni fog, ha igaz, ha nem.

Inkább csak hallgasd meg a lány álláspontját, nem kell elhinni egyből, fogadd fenntartásokkal. Aztán figyeld meg a srácot, hogy mennyire illenek rá azok a dolgok amiket a lány állított.


Èn azt gondolom, hogy nem zörög a haraszt, ha a szèl nem fújja. Persze elkèpzelhető az is, hogy csak rosszakaró. De pont ezèrt kell csak meghallgatni, aztán majd a saját tapasztalataid alapján dönteni a kapcsolatról.

Pár napja jöttetek csak össze a sráccal, nem igazán ismered őt sem, szóval bármi lehet.

2019. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csak kattant a csaj.
2019. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5# válaszolóval értek egyet. Tény, hogy vannak igazán gonosz nők, de én meghallgatnám, mert lehet a fiú nagyon elbánt vele és csak figyelmezteni akar téged. Jól mondja az 5# válaszoló, találkozz a lánnyal és raktározd el magadban az informaciót, figyeld meg a viselkedését a srácnak és ne szólj erről a dologról neki.

Néha meg kell hallgatni az exeket, mert ők sokkal jobban ismerik az emberkét, főleg, ha bántalmazta a lanyt. Lehet felnagyít dolgokat, de bántalmazást csak úgy nem talál ki valaki. Ez egy intő jel!

2019. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Eleve a volt barátnője nem szólhatna bele a ti kapcsolatotokba neked meg végképp nem is irogathatna. Szerintem majd magad kitapasztalod milyen barátod. Soha ne legyen majd barátnője a párodnak mert valaki besározza? Lehet nincs is valóságalapja az egésznek!
2019. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8, ha igaz, ès tènyleg bántalmazó, akkor jobb ha soha nem lesz neki...

Szerintem akik beleesnek egy ilyen csapdába, sokan örültek volna egy figyelmeztetèsnek.

2019. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

"jobban érdekel egy idegen véleménye mint a pasid akit elvileg szeretsz."


Hogy szeretnè már? Pár napja járnak csak. Erősen ismerkedős szakaszban vannak.

Azt még nagyon egyszerű mondani, hogyha nem jól sül el, akkor szakít. Ha ilyen egyszerű lenne, nem ragadnának sokan benne egy bántalmazó kapcsolatban.

Az a baj az ilyen emberekkel, hogy mesteri manipulátorok, mire az ember kezdi èrzèkelni, hogy valami nem stimmel, már nyakig benne van, az önbecsülèse megtèpázva, a gondolkodása eltorzítva, ès nem látja tisztán a helyzetèt.

Ezèrt ajánlottam, hogy meg kell hallgatni a figyelmeztetèst. Ettől mèg nem kell egyből bilit borítani ès dobni a srácot. Csak jobban figyelni az intő jelekre, hogy ne csak akkor vegye èszre hogy baj van, ha már tropa lelkileg.

Azèrt nem minden ex feltètlen rosszakaró.

2019. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!