Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek miert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek miert nem akar meg ossze koltozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok probalom rovidre fogalmazni en 24 vagyok a parom 28 ,1,5 honapja leszunk egyutt max alberletbe tudnank el menni de ha fel hozzom s temat azt mondja h fel h nem lenne eleg a penz azt meg jegyzem h (egezsegugyi problemam van) ezert keves penzt keresek de azert keresek most bele kezdet 1 projectbe amivel par ev mulva tudna venni tudna hazat azt mondta de nem tudom nem ertem azert nem keres rosszul es szrintem ha videkre koltozne jobban el tudnank lenni de o nem akar mert o szerti a nagy varost meg a hvarrok stb en ki tartottam mellette de ez utan nem igazan tudom mmit tegyek mert tavkapcsiban elunk nekem szuksegem van a "babusgatasra" nem mondom h nem szeret mert szerintem igen ki tartott mellettem mikor nagyon beteg voltam de nem tudom ugy erzem h nem szeret elege szerintettek mit tegyek mit tennetek a helyemben??? Ne haragudjatok hosszu lett

2019. okt. 31. 19:10
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
El is irtam *
2019. okt. 31. 19:11
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Mit tegyél? Tanulj meg írni! Ha a pasi meglátja a szörnyű írásképed, garantáltan kiábrándul belőled.
2019. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen nem irok valami helyesen de nem ez volt a kerdes es nem ez mutatja meg h mennyire vagyunk jo emberek te meg tanulj egy kis epmatiat ha mar nem erzed gyoker :)
2019. okt. 31. 19:20
 4/37 A kérdező kommentje:
Kotoszkodo kommenteket nem kerek koszonom szanalmas
2019. okt. 31. 19:21
 5/37 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mindezt másfél hónap járás után?
2019. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%

A kedves és végtelenül intelligens kérdező az alábbi szösszenetet küldte nekem PRIVÁTBAN:


"Nem az volt kerdes h ki ir helyesen te kutya lelku ennyire unalmas eleted van h masokal kotosz,odsz fordulj fel remelem meghalsz :)"


A hozzáfűznivalóm csak annyi: a karma dolgozik és utolér.

2019. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%

Hová süllyedt a magyar oktatás....??



Ez az ember nem akar veled élni. A távkapcsolat nem kapcsolat.

2019. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Basszus másfél hónapja vagytok együtt azt is távkapcsolatban. Hogy gondolod hogy egy ilyen kapcsolatocskáért ő adja fel a jó lakhelyét ahol közel van a munkahelye, a barátai??? Az összeköltözés egy komoly döntés és bár kell ahhoz, hogy megismerjétek egymást de csak úgy egy gyakorlatilag ismeretlennel nem költözünk össze. Amit elvársz tőle olyat értelmes ember nem csinál. Ha van egy jó melója a nagyvárosban mégis miért költözne le vidékre ahol semmi lehetősége? És minek menjen albérletbe ha nem tart ott anyagilag te pedig gyakorlatilag semmit nem tudnál beleadni? Ez nem így működik.

Nem az a probléma, hogy ő nem szeret hanem hogy neked fogalmad nincs a világról, teljesen irreális, felhávorító és felelőtlen dolgokat vársz el tőle.

2019. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
1.5 eve le maradt jo kit erdekel a negativ hozza szolasotok biztow unalmas eletetek van am is a kerdesre kelene valaszolni nem masra grat😘😘🖐🖕🏾
2019. okt. 31. 19:44
 10/37 A kérdező kommentje:
Jo el irtam huu de nagy dolog 0 empatia helyesen irtok de az keves de mind1 koszonom a nagy semmit🤦🏽‍♀️
2019. okt. 31. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!