Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkertem a baratnom kezet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkertem a baratnom kezet. Igent mondott, de nem akar hozzam koltozni. Miert?

Figyelt kérdés
orokoltem egy regi hazat s odakoltoznek a baratnommel a szuleimtol, csakhogy o fel a haztol. azt mondja olyan mintha bamulna valami?! teny hogy haltak mar meg a hazban, de az megiscsak nevetseges, hogy gonosz arto szellemektol hemzsegne, akik mind ra fenik a fogukat! nem tudom mi tevo legyek :(
2008. aug. 19. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Legalábbis akkor nem veled van a baj, ha egyébként hozzád menne, lehet, hogy tényleg csak a háztól tart.
2008. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Javaslom hogy menj el vele abba a házba "kirándulás" címszó alatt. Fogd a kezét, öleld át és úgy menjetek be. És amikor körülnéztetek akkor meg fog róla győződni hogy nincs ott semmi. :)

cukorfalat

2008. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezz rá, hogy ha nem odaköltöztek, hanem bárhova máshova egy kis lakásba vagy nem tudom, akkor összeköltözne e. Mert ha igen, akkor tényleg a házzal van baja.
2008. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
voltunk mar tobbszor ott, egyszer-ketszer ott is aludtunk. magaban nem szeret ott maradni s en nem tudok mit csinalni, nap kozben dolgozom s nem lehetek mindig ott vele.
2008. aug. 19. 08:48
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha annyira fél egyedül akkor vegyél neki egy kiskutyát vagy egy cicát :) mert mindig nem lehet ott vele valaki :(

Vagy add el azt a házat és keresetek vhol máshol ha ennyire tart tölle.

2008. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
és ha teljesen átalakítanátok?más butorok,festés,parketta,minden?vagy hívnátok egy szelleműzőt?még ha te nem is hinnél neki,de a barátnőd lelke megnyugodna.
2008. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
énis erre gondoltam, hogy alakítsd át, tistítsd ki teljesen , legyen jó illat mert ha régi a hzá előfordulhat hogy doh szag van. sok sikert:D
2008. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok, vannak helyek amik pozitívak vannka olyan helyek ahol rossz érzésem van félelem. nem tudom miért.

pl utálom a régi dolgokat. én soha nem tudnék még egy renovált régi lakásba sem beköltözni, mert valahogy rosszul érzem magam ott. de egy új lakásnál is van hogy rossz érzésem van.

2008. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Valahogy vannak ilyen megérzéseim. De most akkor nem tudom, miért kérdezted meg, hogy miért nem akar hozzád költözni? Hiszen tudod a választ. El kell döntened, hogy mi legyen. Vagy ragaszkodsz a házhoz, de akkor lehet, hogy a barátnőd nem fog odaköltözni, mert annyira nem érzi ott jól magát, vagy eladod a házat és veszel egy másikat, amit együtt választotok ki, hiszen házaspár lesztek.
2008. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a szelleműzős ötlet szerintem kivitelezhető lenne, és lehet, hogy tényleg megnyugodna a barátnőd. Egy próbát megérne, esetleg bevethetsz valami ismerőst, aki eljátszaná a szelleműzőt, "megtalálná" az ott elhunyt embert, és "megbeszélné" vele, hogy menjen a dolgára, mert ti csak békében akartok ott élni. Azért meg nehogy elkótyavetyéld az örökségedet, mert ő odaképzel dolgokat.
2008. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!