Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti mennyire örülnétek egy arany nyakláncnak, és két karkötőnek amiből az egyik az saját?

Figyelt kérdés
Barátnőm születésnapja volt és amint hazaérnek Sárvárról szeretném őt meglepni valamivel.Az arany nyakláncban van egy kis ékszerecske is egy medállal. A saját karkötő az ilyen spirális,szóval gondolom értitek mire gondolok.
2010. júl. 17. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne neki.Különben is én nekem pl annyira mindegy mit kapok páromtól,csak jussak eszébe. :)De ez szép ajándék.

18/L

2010. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én személy szerint már attól kibújnék a bőrömből hogy gondoltál rám, és valószínűleg édes mindegy hogy mit adsz, nem érdekelne:)

szóval szerintem biztosan örülni fog neki, persze mindenki magából indul ki.

2010. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne kapasd el mert utána kinyiílik a szeme és nincs megállás rámegy a fél vagyonod, apróságot adj neki mindig...
2010. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

speciel ezüst jobb lenne

de szerintem az aranynak is nagyonnagyonnagyonnagyon örülnék:D de tényleg nemszámít hogy mit adna a barátom csak jó érzés hogy gondolt rám

18/L

2010. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:12


Ő nem olyan.Azt hiszem.Meg meg is beszéltük,hogy nem vagyok egy nagy vagyonozott srác és hogy hogyan is éltem 10 évvel ezelőtt.És ő is tudja ezt pontosan mert albérletben éltek stb. Szóval a pénzügyi dolgokat már letisztáztuk.

2010. júl. 17. 17:14
 6/14 A kérdező kommentje:
meg sztem ez elég apróság..Az igazán nagy dolog a szívemben van.csak érdekelt a lányok véleménye.
2010. júl. 17. 17:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Leszel a barátom?:)
2010. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ha neked ez apróság akkor küldj nekem is
2010. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Apróságnak tartom,mert ennyit megérdemel mivel szeretem.De hagyjuk ezt a kérdés úgy sem az volt,hogy mennyire apróság meg mennyire nem,hanem hogy egy hölgy ennek mennyire örülne.(Tudom ajándék lónak ne nézd a fogát de azért érdekel mások véleménye is)
2010. júl. 17. 17:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szereti az aranyat, akkor ékszernek egy lány mindig örül. Jó, mert még ha nem is drága, akkoris valami olyasmit közvetít, hogy értékes számodra. Ajándéknál amúgy az a legfontosabb, hogy személyes legyen és jelentsen valamit annak, akinek adod.

Én inkább ezüstöt típus vagyok, de ha együtt vagyok valakivel az úgyis látja, hogy milyen ékszereket hordok kb, szóval én az aranynak annyira nem örülnék. De ez személyfüggő...

2010. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!