Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti mennyire örülnétek egy arany nyakláncnak, és két karkötőnek amiből az egyik az saját?

Figyelt kérdés
Barátnőm születésnapja volt és amint hazaérnek Sárvárról szeretném őt meglepni valamivel.Az arany nyakláncban van egy kis ékszerecske is egy medállal. A saját karkötő az ilyen spirális,szóval gondolom értitek mire gondolok.
2010. júl. 17. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, ahogyan beszélsz a barátnődről, hogy mennyire szereted. Tiszteletre méltó. Mennyi ideje vagytok együtt? Engem talán kissé feszélyezne az ajándék értéke, de ha megbeszéltétek, akkor nincs gond. Viszont ez egy olyan ajándék, amit mindig magánál hordhat, amelyről te fogsz az eszébe jutni. :)

Majd leírnád kérlek, hogy örült-e neki? Bár szerintem igen. =)

2010. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
1 hete vagyunk együtt de számomra ő az aki megfelel.Hát megkérdeztem h arany vagy ezüst párti és mondta hogy ezüstös..és akkor beparáztam és megkérdeztem de azt mondta őt nem érdekelné ha aranyból adnék neki ajándékot saját magam miatt szeret nem az ajándékaim miatt.
2010. júl. 17. 19:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy örülne az ajándékoknak! :D Ne aggódj, ha tényleg ennyire szeret, akkor annak is örülne, ha csak egy szál rózsát vennél neki ;)
2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Örült az ajándékoknak. A nap pedig fenomenálisnál is jobban sikeredett (L)
2010. júl. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!