Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az erkölcstelen, családr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az erkölcstelen, családromboló, semmirekellő riherongy nőknek van arany élete?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer megfogalmazódott bennem , nézve a baráti körömet és ismerőseimet...

Nem egy elszerette a legjobb barátnője férjét, az hanyatt-homlok elhagyta az asszonyt, gyerekeket hagyva a háta mögött ( akikkel azóta nem tartja a kapcsolatot mert az új asszony nem engedi ),tehát tönkretett egy családot!

A pasi azóta vett neki házat, kocsit, és dolgoznia se kell mert eltartja!Nyaralni viszi, tálcán hordja...

Gyorsan csináltatnak maguknak egy gyereket, hogy legyen biztosíték, de azt se nevelik mert ugye minden fontosabb...

És bosszant hogy az aki nem más családját szerette el, nem tesz tönkre életeket, megbecsülné a párját és nem használná ki, nem kell.

Az ilyeneket ki kell használni, nekem nem vesznek kocsit,házat, még egy üdítőt se!

Ne értsetek félre, nem irigylem őket, mert én nem tudnék így élni, nem vinne rá a lelkiismeretem, inkább vagyok egyedül.

De ezeknek lelkiismeretük sincs, boldogak, mindenük megvan, és tenni se kell érte semmit!

Csak bosszant hogy ezeknek minden kijár, őket nem veri az Isten, csak aki normális szándékú és tisztességes.

Sajnos engem így neveltek, édesanyám jól elszúrta...

Miért ezeknek áll a világ?

És miért nincs igazság?

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. aug. 12. 10:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

mert ezek tesznek rá h másokkal mi történik, és csak a maguk jóéte érdekli őket. de ne félj, az élettől visszakapják majd ezt.

kül fiú vagyok, és 17 :D

2010. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Lehet csak felszínesen arany az életük, de az nem jelenti, h boldogok is.

,,A pasi azóta vett neki házat, kocsit, és dolgoznia se kell mert eltartja!Nyaralni viszi, tálcán hordja...,, ez meg csak ideiglenes boldogság, de nem igazi.

2010. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
56%
hány éves vagy? mennyi idősen hadított beléd a felismerés, hogy akinek pinája van és egy kicsit is jobban néz ki az átlagnál, annak a büdös életben nem kell egy fűszálat se odébb mozdítania, mert a testéből kiválóan meg tud élni.
2010. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
46%
3. ez a legális kurrva
2010. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
14%
milyen legális kurv@? a legtöbb nő ilyen. nem kell semmit csinália, csak bután mosolyogni, aztán várni, hogy ki licitál rá nagyobbat.
2010. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja. Igazad van sok dologban. De ahova egy 3. be tud férkőzni, ott már eleve gond van. És azért elég sok feleséget ismerek, aki alaposan magába nézhetne, hogy rájöjjön miért ment tönkre a házassága.
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szarnak rá, mit érezhet a másik, és jól ügyeskednek. Volt olyan lakótársnőm, pikk-pakk hülyére vett mindenkit, lopott tőlünk, putrit csinált, aztán mikor kirúgtuk, minden ellesett dologgal visszaélt, és mi jöttünk rosszul az egész ügyből, őt sajnálta mindenki...Most is elvégzi úgy az egyetemet, hogy bemegy a vizsgára, hazudozik, sajnáltatja magát, miért is nem tudott tanulni, és a tanárbácsiknak megesik a szíve szegényke dekoltázsán. Remélem visszakapja az élettől a sok szemétésget, de erre kevés az esély.
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%
11:06 Azért a "mindennőkurrvázás" nem vall sikeres férfiemberre.
2010. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt a "nőkkurv@k" "tapasztalatot" én nem hangoztatnám, mert általában olyanok mantrázzák ezt, akik hülye módon bedőltek ilyen típusú lányoknak, viszont a normális nőkre meg fittyet hánytak. Szegénységi bizonyítvány.
2010. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
3. válaszolónak írom, hogy pinám van, elmehetnék bármelyik férfimagazinban, mégsem állok szóba nős pasikkal, hanem ha próbálkoznak ajánlom nekik a feleségüket, de nem bunkón.Van lelkiismeretem, sosem használnám a testem semmi pénzzel kapcsolatos dologra, sem arra, hogy csábítsak.Alapból, genetikailag örököltem, de nem mutogatom fűnek fának.az üldözés megy, de az erdei vad nehezen látható:-))
2010. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!