Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nemakar tőlem gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nemakar tőlem gyereket?

Figyelt kérdés
Akár hányszor felhozom a témát semmit nem mond csak annyit majd lessz én már nagyon szeretnék, nem eroszakolom rá de megy az idő.. Ezért szakításon gondolkodom, ki mit gondol erről? Valaki hasonló helyzetben volt már??
2019. nov. 1. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te igen.

Én is pont 35 vagyok, én is így érzem.


De ő meg pont nem abban a korban van.

Tudom, vannak pasik, akik huszonévesen is akarnak, de a legtöbb nem.

Ő még lazáskodni akar, kötöttségek nélkül élni.

Nem szros pelenkát cserélni, meg éjszaka 20x felkelni a sírás miatt.

Ők mások.

Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret, de ha mindig a fülét rágod ezzel, előbb-utóbb elege lesz.


Érdemes lenne rendesen leülni és megmondani, hogy "figyelj, szeretnék veled komolyan beszélni".

Biztos az elején fújtatni fog egyet, hogy már megint ez a téma. De ha szeret, meg kell értenie, hogy számodra ez egészségileg egyre kockázatosabb lesz, meg hát amúgy is vágysz már rá.

Hány éve vagytok együtt?

Ha sikerül rávenni egy beszélgetésre, akkor mondjon indokot, ne csak lerázzon annyival, hogy majd.

Lehet, hogy amúgy nem is bánná, és még boldog is lenne, ha bejelentenéd, hogy "megestél", csak sokan maguktól ezt nem érzik. Vagyis nem érzik, amíg nem történik meg, mert amúgy ez egy ijesztő dolog, az egész életetek megváltozik.

A legtöbb gyerek csak becsúszik. Lényegesen nagyobb arányban vannak a nem tervezett babák. És mégis, várják őket, szeretik őket.

most nem arra biztatlak, hogy intézd el magadnak, aztán majd közlöd vele. Nem szeretem ezt a módszert, szerintem aljasság. De egy tisztázó beszélgetésre mindenképpen biztatlak, ami nem az esti sorozat közben, meg nem félálomban kell, hogy megtörténjen.

2019. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igen igazad van, de nemlehet vele beszélni erről leraz mindig errol a témáról m1 mikor hozom fel :/ és nem egyből egy másik férfival szeretnék rögtön egy gyereket utolsó előtti válaszoló hanem ki ismerni öt és 1 éven belül.. Meg 9 hónap amugyis meg ki hordom azt a gyereket. Köszi aki megérti a gondom aki nem azt sajnálom.
2019. nov. 1. 20:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok együtt, és hány éve laktok együtt? Volt-e már téma köztetek, hogy közös jövőt akartok-e? Más téren vannak-e zökkenők? Házasságkötés szóba került-e? (Ha egyikőtök sem akar, akkor OK, de akkor ez is közös döntés legyen.) Szóba került-e, hogy melyikőtök hány gyereket akar, hány éves korában akar stb.?
2019. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azert raz le mert nem akarja a gyereket! Miért nem fogadod ezt el.Ha te szeretnel el kell hagynod! Egyikotok se eroltetheti a masikra ezt a dolgot! Ha szulsz neki ő nem akarja az a gyerek gyuloletben fog felnoni! Ne tedd keress olyat aki csaladot akar! Valjatok el szépen! Nem kell emiatt kigyot bekat kiabalnk a masikra!
2019. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem írtál. Így mégis honnan tudjuk?
2019. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!