Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg zsarol a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg zsarol a feleségem, mert nem mondom minden nap hogy mennyire akarom a gyereket?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hogy gyerekünk lesz. Én nem vagyok a szavak embere, ezt ő is tudja. Nem szoktam érzelmekről beszélni. Ehhez képest minden kitalál, hogy én márpedig nem akarok gyereket, ő ezt tudja. Mert nem beszélek róla, így nem tudhatja mit akarok valójában. Hiába mondom hogy de, neki ez nem elég. Valami olyat várna hogy “jaj de várom hogy apuka legyek, remélem ma sikerülni fog, úgy izgulok!” Pl a héten ordítozott velem mert megittam a céges búcsúztatón egy pohár pezsgőt! Szerinte ezzel én szándékosan szabotálom a gyerek projectet. Mert mindent meg kell tervezni és én ezzel mutatom hogy valójában nem is akarom! Én meg egy laza ember vagyok, nem görcsölök ilyeneken. Próbálkozunk, aztán majd jön ha jönnie kell.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi a megoldás, mi lett a vége? Mert a beszélgetés nálam nem használ, kibújni meg nem tudok magamból, hogy bakfis lányként várjam a gyerekem foganását és erről ábrándozzak!



2019. okt. 12. 10:24
1 2
 1/15 Diazepam ***** válasza:
100%
Amúgy akarsz gyereket?
2019. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Essetek túl rajta minél hamarabb, aztán békén fog hagyni, lesz új projektje! :)
2019. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Már előre sajnállak, mert átéltem hasonlót. Vannak olyan nők akiknél a BABA projekt olyan üzemmód, amit éppeszű férfi nem érthet meg. Sajnos el kell keserítselek, mert az egy dolog, hogy összehozzátok azt a gyereket, de utána drága párod átmegy MAMA üzemmódba és a helyzeted drasztikusan megváltozik. Tudom miről beszélek végigcsináltam.

MI a megoldás? Vagy felkészülsz a gyerkőc érkezésére és beállsz a sorba és megértő férj leszel aki azt csinálja amit a szeretett feleség elvár tőle, vagy lázadsz és időben veszed a kalapod. Ha az utóbbi mellett teszed le a voksod, akkor minél hamarabb lépjél, mert a partnereddel szemben sem korrekt húzni az időt amiből kevés van.

Nagyon sok férfi nem érti meg mivel jár egy gyerek érkezése, teljesen átalakul a értékrend és napi rutin, mások lesznek a prioritások.

2019. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Borítékolom, hogy nem lesztek együtt, mire a gyerek óvodába megy.


Egy ilyen házisárkány és csak anyuci üzemmódban létező hárpia kellene a fenének egyébként.

2019. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Én mindkét oldalt megértem.

Igaz hogy a feleséged eléggé túltolja ezt a dolgot mert csak a gyerek és úristen semmi más.

De sok pár ott rontja el a kapcsolatot, akar a gyerek-dolgot is hogy nem beszélnek, nem kommunikálnal kellőképpen. Ha te nem mondod el neki mi jár a fejedben, mit gondolsz erről-arról, szeretnél-e gyereket és nem csak azért hogy az asszony befogja akkor sok esetben ő nem tudhatja. Lehet azért kérdezgeti hogy megbizonyosodjon ez nem csak az ő megnyugtatására van, hanem te is szeretnél önszántadból. Fontos hogy a másik ezt tudja, nem vagyunk gondolatolvasók, nem is kell annak lennünk.

Azt jól teszed ha nem görcsölsz rá. Nem is kell. A feleségednek se kéne. De pont ezért kéne a beszélgetés hogy megosszátok a gondolataitok, véleményeteket és felnőtt ember módjára a másik megismerhesse az állaspontjaitokat.

2019. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
ilyennek sose csinálnék gyereket,100-szor megbánod majd.ilyentől válni kell,ez beteges.
2019. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz jó vége, folyamatosan alkalmazkodnod kel majd hozzá, ez már most látszik, nőként írom.
2019. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Minek vagy egyáltalán együtt egy ilyen nővel?

Nincs jobb?

Ez a csaj az alapja az összes negatív sztereotípiának, és megértem ha valaki menekül egy ilyen némbertől. El se tudom képzelni, hogy valaha én így viselkedjen a párommal.

Fentebb is írtak viszont okosat, a kommunikáció tényleg nagyon nagyon fontos. A következő párodnál majd beszélgess többet, hogy tényleg mélységeiben ismerhessétek meg egymást. Mert gyanítom, jelenleg nem ismeritek úgy a másikat, mint a saját tenyereket. Akkor a nő se pattogna így. Hagyd ott, ez csak rosszabb lesz. A gyereknek is rossz lenne úgy felnőni, hogy anyu-apu folyton veszekszik.

2019. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ő gondolta meg magát és mindenáron ürügyet keres, hogy a te hibád legyen.
2019. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Én ha pasi lennék biztos nem lennék együtt egy ilyen nővel ez tuti! Nekem is van 2 gyermekem de nem erőltettem a páromra, megbeszéltük mindketten szeretnénk és ezen voltunk de nem görcsöltünk, núgy voltunk vele ha jönni szeretne jönni fog! Nem értem miért kéne egy pohár pezsgőt is megvonnod magadtól vagy kiabálni bármiert is a másikkal.

Én futnék a helyedben amilyen gyorsan csak lehet! Vannak még normális nők!

2019. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!