Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért egyedülállók ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyedülállók ezek a nők, és miért jó nekik így? Pasik, miért nem parkoltok le az ilyenek mellett?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen (multi) a középvezetők nők. Olyan 31 évesek és persze egyedülállók. Állandóan dolgoznak, reggel már 8 előtt, és este is bent vannak, sőt még hétvégén is dolgoznak sokszor. Így el fog múlni az életük, és kimaradnak az igazi dolgok: társ, gyerek.... Miért nincs párjuk? Hogy bírják ki? Miért nem tesznek ellene? Másnak is vannak ilyenek a munkahelyén? Én nem vagyok egy állandóan magyarkodó, de így tényleg elfogy a magyar... Vagy túl válogatósak? Vagy túl hisztisek,ezért nem kellenek senkinek? (Az egyikük pl. elég türelmetlenül tud viselkedni, és bunkón) Vagy túl gazdagok a pasiknak? Vagy zavarja a pasikat, hogy vezetők? Miért van ez? Köszi a választ. Nekem ez tényleg fontos, engem érdekel a környezetem, de egyedül nem tudom megérteni, mert én férjnél vagyok, és minden erőnkkel az utódláson dolgozunk :-)
2010. júl. 17. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak munkamániások. Ha egész nap dolgozik, még hétvégén is, akkor hol találna magának párt? Az ilyen nőket nagy ívben kerülöm.
2010. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De honnan tudod, hogy ilyen a nő?
2010. júl. 17. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:

egyre nehezebb manapság párt találni... ezeknek a nőknek sajnos nincs társuk, sem gyermekük. lehet, hogy a munkába temetkeznek azért, hogy ne kelljen ezen rágódniuk... nem hinném, hogy vki azért nem jönne össze amúgy kellemes hölggyel, mert vezető pozícióban van. napjainkban nem igazán vannak olyan ismerkedő helyek, ahol a 30 év körüliek ismerkedhetnek. szórakozóhelyen lehet szexpartnert találni, de olyant nagyon ritkán, aki hosszú távon megfelelő lenne.

fiatal vagyok, de én ezt így látom.

keresztanyám 35 éves, sajnos nincs senkije. pedig nagyon szeretni való, kedves, nem is csúnya egyáltalán, csak kicsit teltebb. nem kövér, csak teltebb.

L/18

2010. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja, és nem munkamániás teszem hozzá.
2010. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy állandóan dolgoznak...

Egyébként 30 felett már nem könnyű ismerkedni. Sokan szerintem kicsit le is mondanak már olyankor arról, hogy találnak valakit. Sok csalódás.. stb.

2010. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Tudod a legtöbb 30 év körüli hapsinak nulla egzisztenciája van, még anyukával él, anyu mos főz neki stb, akinek meg már nem az évekkel ezelött talált magának párt.

Tehát a 30 év körüli nő úgy dönt, hogy akkor majd ő megteremti magának, nem akar senkire sem támaszkodni, mert ha egyszer esz valakije ne az legyen, hogy kényszerből együtt kelljen élniük, ha már nem is megy a kapcsolat, hanem kiléphessenek simán.

Hány olyan 30 év körüli férfi és nő van, akik hidegháborúban élnek egymás mellett, mert nincs lehetőségük és lóvéjuk lelépni a másik mellé, gyakran ezt még egy gyerekkel is megfejelik.

Igen szóval a 30 év körüli nő ilyen kényszeredett, kiszolgáltatott helyzetet sosem akar magának és inkább melózik, és lehet hogy egyedül van, de nem egy kényszer és boldogtalan kapcsolatban.

Egyedül is lehet boldognak lenni, sőt ha egyedül nem vagy boldog párban sem leszel az, mert mindig a párodtól várod el, hogy boldoggá tegyen. Alaphiba. Sokan nem állnak meg a lábukon és így mennek bele kapcsolatokba.

Gyereket szülni sem kötelező minden nőnek, sokan azt is hiszik, hogy egy nő ettől teljesedik ki...na ez is alaphiba. Már eleve úgy kell anyává válni, hogy rendben vagy önmagaddal mint nővel.

Hát igen, azt hiszem a 30 év körüli munkamániás nő csinálja jól, ezekkel szemben, megválogatja kivel érdemes időt eltölteni, nem pedig 10 x év boldogtalan együttélés után filózik, hogy ennyi idő alatt mit tudott volna ő maga tenni, amitől kiteljesedett nővé, kiegyensúlyozott anyává válhatott volna, nem pedig sárkánnyá.

28/N, kapcsolatban

2010. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te picit általánosítottál. Úgy értem, hogy azt, hogy elfáradt és kényszer kapcsolatban élnek a nők 30 felé, általánosnak veszed a leírásodban. Pedig azért - egyet értek veled, hogy van ilyen is, - de nem ez az általános szerintem. Körülöttem nem. Bár körülöttem vagy boldog családok vannak gyerekekkel, vagy a van még a munkahelyem, ahol mindenki szingli, kivéve 3-unkat, akik pedig a babára várunk. Szóval én úgy érzem, ez lehet, hogy valakire igaz, de azért ennyi emberre csaknem... A mamahotellel kapcsolatban is igazad van, ott van pl. a bátyám. Hát én is úgy álltam ehhez, hogy olyan pasihoz biztos nem megyek, aki otthon él még a szülőkkel...és utána költözik hozzám, hanem minimum éljen önállóan előtte egy időt. Be is jött, és még így sem ért a házimunkákhoz...
2010. júl. 17. 18:47
 8/10 anonim válasza:
100%

Nézd, tudni kell vannak ilyen nők nem is kevesen. A miértje persze nagyon szerteágazó lehet, de talán mégis jobb lenne megkérdezni tőlük talán nem sértődnek meg a kérdéseden :).

Amit viszont el tudok képzelni: munkamániások mivel egy multinál tényleg nagy iramban kell dolgozni így hozzászoknak, hogy életüket teljesen kitölti ez a tevékenység. Nekem is van egy imserősöm 31 éves nő. Nagyon jó munkahelye van 7 milliós kocsit kapot "cégautónak", ingyen benzin, hangulatos és jó környezetben dolgozik nagyon fizetés jár mellé és még sok sok plusz is. Nincsen gyereke, a férje körülbelül fél évi házasság után otthagyta mivel nem volt semmi közös tevékenységük, alig találkoztak (munka miatt). Gyerek igy nem lett, egy kutyája van nőnek akit mindenkinél jobban szeret (nyalja falja... ha tudná hol volt a kutyi nyelve 10 perce...tudja is na de mind1), persze együtt lakik az Anyjával egy jó kis 45-50 milliós kertesházban. Ahogy kivettem a vele való beszélgetéseiből neki így tökéletesen megfelel. Csak a munkájával kell foglalkozni, más baja nincsen, gyerek....hát igen ez egy igen sarkalatos téma, láttam rajta, ez azért bántja, de letett róla. Egyszerűen ha valaki ennyira csak a munkájának él nem tud egy normális párkapcsolatot kialakítani. Persze ez a multiknak illetve más cégeknek szuper, mert a munkaerőjüket teljesen ki tudják használni. Sajnos a világ változott, mindenki döntse el, hogy jó-e így neki.


22f

2010. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó teszik,h megetremtik maguknak az egzisztenciát és nem lesznek kiszolgáltatva egy szélhámos f..sznak.
2010. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Z74 válasza:
Az első kérdésre nem tudom a választ, talán tőlük kell megkérdezni. Miért nem érdemes leparkolni? A fókuszban a munka van és nem a párkapcsolat és a család. Amíg egy nő karriert épít, más nem számít neki. Ez nem kritika, nem rossz vagy jó, hanem tény. Nincs ezzel semmi gond. Meg kell várni, míg a harcos amazonból királynő lesz. Várja meg a f@xom, akinek hat anyja van. Aki nem ismeri be, hogy szüksége van egy férfire, annak minek egy férfi. A párkapcsolat nem működik magától, működtetni kell. Csakhogy sokan tálcán várják, leakasztva egy szegről. Ezek a nők félnek a kiszolgáltatottságtól és attól, hogy nők legyenek. A munkában nincs másik fél, aki hibázik, akinek esetleg meg kell bocsájtani. Csak száraz érzelemmentes tények vannak. Statisztikák. A kulcs az érzelmek és a félelem. A meló arra jó, hogy ezeket kikapcsolja. Amikor egy nő elnyomja az érzelmeit felkeményedik. Olyan lesz, mint a csengő-bongó érc. A férfi viszont az elfogadást a lágyságot keresi. No ezért nem kell hosszú távon.
2015. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!