Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as éveikben járó szinglik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveikben járó szinglik! Magatok döntöttetek úgy, hogy egyedülállók lesztek, vagy a sors hozta így, és még reménykedtek változásban? Akik maguk döntöttek így, mivel érvelnek, mi az, ami miatt szeretnek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Nálam így alakult, nem volt szerencsém a szerelemben, de remélem, nem marad örökre ez az állapot.


A válaszokat előre is mindenkinek nagyon köszönöm!!


2011. jan. 5. 22:16
 1/6 nielindi ***** válasza:

Szingli – egyedülálló nő vagy férfi, aki tudatosan úgy alakítja az életét, hogy huzamosan nem fér bele se társ, se család.


tehát, aki szingli, az tudatosan él egyedül, nem akar kapcsolatot, karrierista, magával foglalkozik. nem igy hozta a sors.

2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam is a kérdés írása közben erősen, hogy milyen kifejezést használjak. Talán szerencsésebb és magyarosabb lett volna az egyedülálló kifejezés. Bár a neten találkoztam már "kényszer-szingli" kifejezéssel.
2011. jan. 5. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam mind2 eset fennáll. nem szeretem az igénytelen, piás társaságot, meg nem is vagyok nagy társasági ember, ezért sokkal kevesebb helyről tudok kapcsolatokat szerezni. vagyis részben az én döntésem, részben a sors hozta így.

néha hiányzik a társaság, de azért természetesen vannak barátaim, ismerősök, akikkel lehet néha lógni erre-arra.

reménykedni meg mindig lehet. :) 32/f

2011. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak 26 vagyok (N), de eléggé afelé tartok sajnos, hogy 30 évesen se lesz senkim. Nem vagyok egy nagy bulizós, tanulok még, nem fér bele az időmbe. Volt persze bulizós időszakom is, de ezek az emberek, akikkel eljártam, vagy megállapodtak, vagy pedig eltűntek az életemből.


Én inkább kényszerszinglinek mondanám magam, ha már definiálni kell. Azért vagyok egyedül, mert nem találok magamhoz illőt, illetve annyi csalódás ért már, hogy félek párkapcsolatba belemenni.


Tehát részemről a szingliség nem egy életforma.

2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki keres az talál is,csak ugye egy kapcsolat két emberen áll...vagy bukik.Minél idősebb a szingli annál biztosabb,hogy az is marad.Nem azért mert csúnyább,vagy öregebbnek néz ki,hanem mert a megszokott környezetét,szokásait nehezebben osztja meg mással,nehezebben alkalmazkodik.És ez a titka a boldog párkapcsolatnak is,mindkettőnek alkalmazkodnia kell a másikhoz is.Mindenkinek meg kell adni egy kis magánszférát,de dönteni mindenben közösen kell és őszintének kell lenni a másikhoz,messzemenőkig.
2011. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még reménykedek. Már 4 éve nem volt komolyabb kapcsolatom, de nem adom fel! 33F
2011. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!