Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy kapcsolatban szerintetek a másik fél nemiszerve úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 14:08
1 2
 1/13 Lachesys ***** válasza:
86%

attol fugg no vagy ferfi

egy ferfinal a mikropenisz komoly gond lehet. ezt talan meg a szerelem se tudja legyozni:/ mert tul kenyes tema, es sajna vagy tulkompenzal a ferfi, ami megint nem ferfias, vagy inkabb tudomast se vesz a problemarol....


amugy ezen kivul szerintem nem szamit, mukodjon es kesz.

2019. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát, jó ha van neki.
2019. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem számít. Egész jól elrandizgattunk, úgy minden rendben volt. Mikor odáig jutottunk és megláttam, hogy csont kopaszra van borotválva, nem volt több randi. Nem kívánom szexuálisan értelme nincs tovább randizgatni, kapcsolatot alakítani.
2019. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

A nőknél számít, hogy ne lógjon és löttyedjen, ne legyen büdös, gombás, ne úgy nézzen ki, mint az alienből a facehuger.

[link]

2019. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elhanyagolható. Nőként, önmagában nem tartom túl esztétikusnak a nemiszerveket, nem arra izgulok fel. Ne legyen túl kicsi, ne legyen túl nagy, ne legyen benne 90 fokos görbület, legyen tiszta, egészséges és máris tökéletes. Volt olyan partnerm akié szebb volt, volt akinek kevésbé de csak nagyon extrém esetet tudok elképzelni, hogy taszítson vagy szakítóok legyen. Mondjuk egy albert herceg piercingtől frászt kapnék.
2019. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Annyit, hogy okozzon orgazmust és ne legyen beteg/fertőzött. Őszintén nem érdekel, hogy milyen, hogy néz ki, mekkora (nem, a nagy farok nem jelenti automatikusan azt, hogy jó)... Minden szép, ami természetes és annak az embernek a része, akit azelőtt megszerettem, hogy meztelenül láttam volna.

23N

2019. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a mikropénisz lenne egyedül kizáró ok. Merevedési zavarban segítenék neki, legtöbbször csak agyban van gond.
2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem szélsőséges addig szerintem a nőknek annyira nem számít. Életem legnagyobb szerelmével egyetlen egyszer feküdtem le, konkrétan a farkára nem is emlékszem csak arra, hogy átlagos méret volt és ennyi. Arra annál inkább, hogy vele volt messze a legjobb és amikor hozzámért szinte égett a testem.
2019. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Exnek mikropènisze volt, álló állapotban volt akkora mint a hüvelykujjam.

Nem aláztam sőt próbáltam növelni az önbizalmát de agyamra ment, hogy havi 2 már frusztrálta, hogy sok.. már az első hónapban is, nem több év után. Ezért 8ho alatt vége is lett.

Az vonzó férfi szerszám számomra ápolt, egészséges, tartós merevedèse van szex közben, nincs folyamatos elő nedvezès, 2ujj vastag minimum s olyan 15-20cm közt van. Bónusz ha felfelé görbül és csupasz, előjáték-akció-utójátèkkal tartson 1-2órán át.


Volt egy srác elmondása szerint folyamatosan kivánt de csak félig állt fel neki, lagymatag nem tartós merevedèse volt s nem értette miért nem tudja betenni lankadtan, vagy óvszert miért nem lehetett úgy feltenni rá... Hát világgá futottam tőle.


Nőiben női szemmel talán annyi legyen ugyanúgy egészséges, ápolt, ne legyen folyamatos fehér folyása, "szaga", a nagyajkak takarják a kicsiket s ne lógjon ernyedten, ne legyen elszíneződés a bőrön olyan barna foltok.


Nyilván ez csak az én véleményem és mindenkinek más tetszik, nem elítélem ha valakinek nem ilyen mert attól még lehet csodálatos dolgokat tud az ágyban csak mindenkinek más a vonzó jelentèse.

2019. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
#9, hány éves vagy? Nagyon kiélt és tapasztalt képet mutat amit írtál. Remélem nem 20 éves vagy? Nagyon korán kezdhetted.
2019. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!