Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha valaki "úgy" néz, mosolyog rá egy másik nőre/férfire?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon látszik rajta, kimutatja, hogy tetszik neki, szemez vele, mosolyog rá...

2018. márc. 28. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Minden olyan cselekedet megcsalás, amit egyébként a párodra, pároddal kéne csinálni, de mással csinálod.
2018. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy csak ránéz meg mosolyog rá szerintem még nem az.

-Amennyiben öntudatlanul csinálja, mert mondjuk van vonzalom. HA direkt, tudatosan flörtöl vele már mondjuk rosszabb, de ez is még inkább az előszobája...

2018. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
nálam az, ha a ferjem csinalna elvalnek. egyszer volt ilyen jol beolvastam mostmar tudja a szabalyokat, azt mondtam neki csinalja a hatam mogott ha erre vagyik, mert engem nem erdekel...de ha ezt csinalja en is szivesen megyek pasizni.Ne felj azota nem nagy a pofaja
2018. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez már lehet erős belezúgás, amiből egy érzelmi megcsalás már összejöhet.Ha nem akarja a párja, hogy továbbvigye a dolgot akkor csábítsa vissza magához az illetőt.Kettőn áll a vásár. Van egy ismerősöm 3 éve nem ért hozzá a férje, de féltékeny rá mint az állat, rá nem nézhet másra és nem beszélhet senkivel....hát biztos faképnél hagynám.
2018. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem. A megcsalas a szex.

Annyi esszel, mint amennyi itt egyeseknek van, a koszones is megcsalas.

A megcsalt a baratom, baratnom mondatokat mar nem lehet komolyan venni sem, mert tuti nem igaz.

2018. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5-ös, itt érzelmi megcsalásról van szó. Sokan írták itt is, hogy ez is az. Végülis sok minden az, nehéz lenne meghúzni a határokat.
2018. márc. 28. 10:49
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Nincs ilyen se, hogy érzelmi megcsalás, ez csak nektek nőknek a gyerekes uralkodási vágyatok kivetítése, ezt kommunikáljátok "érzelmi megcsalásnak".


Kezd egyre szánalmasabb lenni ez az oldal.

2018. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

#7


Akkor szerinted olyan sincs, hogy érzelmi manipuláció, érzelmileg zsarolni valakit,ugye?


Sötét vagy, mint az éjszaka.


[link]


Tessék, érzelmi megcsalás:

[link]

[link]

2018. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ui.:


[link]

2018. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok, sőt szerintem minket férfiakat még sokkal jobban zavarna az ilyen... A férfiak mindenre rámozdulnak kicsit, a vérükben van, sokszor megnézik a nőket is, miközben a párjukkal vannak.
2018. márc. 28. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!