Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít egy kapcsolatban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy kapcsolatban, hogy az adott másik fél hány emberrel szexelt? Számít, hogy hány szexuális partnere volt?

Figyelt kérdés
Megkérdezném a barátnőmtől megsértődne szerintetek ? Lényeges dolog ez egyáltalán ,hogy a csajom hány férfival volt ? Lényeges dolog ez egyáltalán egy kapcsolatban ? Mármint,hogy tudja az adott nő és adott férfi,hogy hány számukra vonzó emberrel szexelt a párja ?

2016. dec. 3. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy már kérdezted.
2016. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Még tőle nem kérdeztem meg személyesen.
2016. dec. 3. 23:35
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt kérdezed már!


100 + elég cink.. Viccek kívül, hát nem tudom... olyan 5-6 - on felül nekem lehet sok. De ha szeretem, nem ez fog számítani, ha monogám persze.

2016. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Nekem számítana, nehezen bíznék abban, hogy mellettem lehorgonyoz, ha egyébként gyakran váltogatja a partnereit, kalandokba bocsátkozik.
2016. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
26 éves férfi létemre én sem vagyok és sosem voltam olyan ,hogy fűvel és fával összefeküdjek. Sosem váltogattam minden héten őket életem során . A jelenlegi barátnőm a negyedik lány akivel hosszú párkapcsolatom van. No meg azt hozzáteszem,hogy a hosszútávú kapcsolatokat szeretem. Azért a kisördög bennem van,hogy vajon a jelenlegi barátnőm több pasival feküdt le mint én nővel ?
2016. dec. 3. 23:46
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tabu... SŐT!! Egy egészséges párkapcsolatban szerintem NINCS TABU a felek között. Nem értem miért ne lehetne exekről-szexpartnerekről beszélgetni. Nyilván nem a kapcsolat első hetében van ennek az ideje, de helye van az infók közt, hozzátartozik a másik történetéhez ez is, mint sok más dolog is... :)
2016. dec. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha a távoli öröklődés problémája aggaszt, akkor fontos, ha ilyeneken nem forogsz, akkor annyi amennyi neked +/- 1 teljes mértékben kezelhető.

30/f

2016. dec. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Semmi közöd hozzá!

Ez mindenkinek magánügye.

2016. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

"Azért a kisördög bennem van,hogy vajon a jelenlegi barátnőm több pasival feküdt le mint én nővel ?"


te egy igazi fääszfej vagy kérdező! te most rivalizálni akarsz vele?!

Ha 1-gyel, 2-vel, akárhánnyal több, akkor ott hagyod, vagy mi van???!


Ekkora marhát!


Másnak meg a te előéleted sok a kemény 4 db nőddel, nem gondolod?? Úgy röhögnék, ha valaki a pofádba tolná, hogy Jocókám nem akarok tőled semmit, mert neked több csajod volt 2-vel, mint nekem!


Hülye idióta.

2016. dec. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem mert minden kapcsolat más és mindig a nulláról indulsz...
2016. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!