Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi eselyem van? Mozgasseru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eselyem van? Mozgasserult lany vagyok 27 eves es egyedulallo

Figyelt kérdés
....mennyi eselyem van egy kapcsolatra ..mert mar elveszitettem a remenyemet h valaha kapok valakit aki kitart melletem es nem hagy el...vagy ne is almodozzak
2010. júl. 17. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy mozgássérült vagy, nem vagy alacsonyabbrendű egy nem mozgássértült embernél. Ugyanolyan értéket képviselsz.

Amúgy mi történt veled?

2010. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veszve semmi,van 1 ismerősöm aki szintén mozgássérült lány ő28 és férjnél+ van 2 pici babájuk,és nagyon jól megvannak
2010. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
56,78 %
2010. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok és van párkapcsolatom.A párom teljesen egészséges.

Nem kell elmerülni az önsajnálatban,ismerkedni kell!A csodára ne várj és soha ne kezdj el panaszkodni egy randin sem,mert akkor elijesztesz mindenkit.Légy nyitott,vidám,adj magadra!Keseregni senki sem szeret.Ha melletted jól érzik magukat az emberek,akkor hamar túl lehet lendülni azon,hogy van-e testi hibád vagy nem.Az önbizalmat pedig minden apró fört csak erősíti.Szemezz,mosolyogj és ismerkedj!

2010. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódjál vannak ilyen párok, én személy szerint KÉT! ilyen párt is ismerek. Egyik női ismerősömnek sajnos az egyik lábát kellett amputálni, mégis talált párt magának egy kedves "mackós" férfi személyében és már 5 éve boldog kapcsolatban élnek. A másik pár esetében mind a kettő mozgássérült és egy ilyen találkozón ismerkedtek meg két éve. Azóta házasok. Persze elhiszem nem könnyű a helyzeted, de nem is reménytelen. Ugyanúgy mint mindenki másnak ki kell mozdulnia otthonról. Ugyanúgy mehetsz koncertre, szabadidős tevékenységekre mint mindenki más. Ne legyél otthonülős, mert attól csak még depisebb leszel, meglátod jól fogod magad érezni ezeken, sokszor el tudsz majd vonatkoztatni, oldottabb leszel. Én személy szerint, ha holnap megsérülne a barátnőm valahogy tuti vele maradnék, lehet, hogy ez kicsit nyálasan, esetleg hihetetlenül hangzik, de a szerelem ilyen. Vannak ilyen pasik/férfiak is lehet, hogy csak 1-2% de ha nem mozdulsz ki nem találkozhatsz velük. Fel a fejjel!

2010. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen de akkor hogyan magyarazzam meg magamnak h mmiert vagyok egyedul meg mindig es amugy kerekeszsekes
2010. júl. 17. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:

19:18-as vagyok

Mit tettél meg eddig azért,hogy legyen?

2010. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatasokat tenyleg ...nem hittem volna h annyira pozitiv valaszokat kAPOK
2010. júl. 17. 19:22
 9/12 A kérdező kommentje:
amugy en adok magamra es sot sok bokkot kapok meg minden azzal nincs bajom,...lehet h kevesebbet mozdulok ki de ....netten is ismerkedtem meg minden
2010. júl. 17. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Na,akkor csak így tovább!Azért mozdulj ki otthonról,sosem tudhatod!

Ha egészséges lennél sem pottyanna az öledbe az Igazi,azért meg kell dolgozni.Ismerkedj,ahol csak lehet és adj esélyt olyanoknak is,akik elsőre esetleg nem az eseteid,de érdeklődnek irántad.

A nettel csak óvatosan,sok a pszichopata,de mindenképp érdemes megpróbálni ott is párt találni!

2010. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!