Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet vele szakítani! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet vele szakítani! De már nem bírom! Mondjátok meg, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Elegem van a barátomból, egyszerűen olyan hülye, h minden meggyőződése h én szítom a vitát. Úgy adja le a dolgokat, hogy el is higyjem h én vagyok a hülye!

Mikor már bepöccenek, akkor adok neki egy kis pofont, erre megszorítja a kezem, és minden érzékeny helyen, pl. az ütőérnél, hogy őt ne ütögessem, mert megbánom.

Ha mondom, hogy szakítottam veled, akkor olyan, mintha semmi sem történt volna. Szinte egy árgyként kezel, és kirángat az ajtó elé, mikor megy el, hogy kísérjem őt ki.

Ha mondom, hogy ne hívjon, akkor is hív.

Ha nem veszem fel a telefont, vagy letiltom a számát, akkor eljön ide személyesen.

Ha én nem is, anyám mindig beengedi őt, mert azt mondja majd mi lerendezzük egymás között.

Aztán bejön, és mondja, hogy hülye voltam, és h miért? miért kell ezt csinálni? jó hülyének lenni?

Ilyen értelmetlen kérdéseket ró fel.


Egyszerűen nem lehet vele szakítani, pedig már nem is szeretem, csak úgy, mint embert!..vagy nem is tudom..lehet hogy csak megpróbálom őt nem szeretni, és azért tűrök el neki sok mindent.


Ő nem ilyen volt, megváltozott.

Sokszor van a barátaival is, ha meg éppen nem, akkor jön kínozni engem.

A barátainak beadja h milyen köcsög vagyok.


Az ágyban is szar! Kár, h vele vesztettem el..

Nem tud felizgatni, de elvárja h én legyek mindig mosolygós, szexi és izgassam fel!

Rettentő önző is, ha kiverem neki, vagy lesz*pom, azt élvezi, de velem nem csinál semmit!....



:(:(:(


1 éve szenvedek ebben a helyzetben. Még fiatal vagyok, élni akarok!!! Már egyszer szakítottam vele, de addig-addig zaklatott, még visszajöhetett hozzám, és én meg majdnem idegösszeroppanást kaptam miatta....


segítsetek:(


2010. júl. 17. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Miért nem a szüleidtől kérsz tanácsot? Van bátyád? Ha a tesóm lennél én már elintéztem volna, de mi így nem tudunk segíteni... innen végképp nem.

Ezt a srácot csak veréssel lehet leállítani.

2010. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nincs, és fiúhaverjaim sincsenek,akik jól megfenyegehetnék.

Meg egy kigyúrt állat is a barátom..

2010. júl. 17. 19:22
 3/20 anonim ***** válasza:

a srác gyökér de látja rajtad hogy könnyen tud befolyásolni, így hát befolyásol is...

erősíts az akaratodon

mondd neki hogy húzz a f*szba h*lye k*csög szemétláda szakítok veled

és ezek után légy következetes ne fogadd vissza akárhogy könyörög akárhogy ordibál veled ha pedig már nem bírod fordulj a szüleidhez hogy segítsenek

2010. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz,ha vele maradsz sose leszel boldog,csak 1 idegroncs
2010. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Inkább a szüleidnek szólj vagy a rendőrségnek, bár azok nem szoktak semmit csinálni, amíg nincs látható nyoma annak, amit csinál, de egy próbát megér.
2010. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

az a baj, h anyám nem avatkozik bele ilyenekbe..

és am sem áll ki mellettem....

2010. júl. 17. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Kicsit rámenős a srác, de én kíváncsi lennék arra, hogy miken veszekedtetek, nem szívesen oltanám le a srácot hiába, hiszen mindkettőtök a saját igazát erőszakolta a másikba. Akkor kíváncsi vagyok hogy milyen viták voltak.
2010. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Merre lakik a srác?Most ha lerázod a p*csába akkor megfog verni?Csald meg,mást nem tudsz csinálni..Fogod és vered magad egy másik sráccal. Aztán ha meglát a sráccal,akkor majd a srác jól megcsapkodja a búráját,talán észhez tér(esetenként lehetnek "bandaháborúk") de ezt máshogy nem tudod megoldani. Én egy idő után tuti torkon baxnám nem pofonokat adnék neki..azt viszik a kórházba.Szted mennyire érdekelne?Semennyire.Feljelented rendőrségen erőszakoskodásért.Beviszik 72 órára megmondod nem tudsz megszabadulni tőle mert fenyeget.És akkor talán leszáll rólad.Ezt csak így oldhatod meg.És még 1x merre lakik a srác.Hátha tudunk segíteni.
2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
pest..
2010. júl. 17. 19:35
 10/20 A kérdező kommentje:

kis dolgokon kapunk össze.

de nekem sosem ad esélyt, hogy nekem is igazam lehessen

mindig közbevág, magyaráz az ő javára

utálom ha elnyomnak.

sokszor nem mond el dolgokat. olyanokat, amik részemre fontosak lehetnek. legyen az pl. hogy ott volt egy csaj a bulin akit nem szeretek és dumáltak.

ezt el kellett volna mondania

és az is hazugságnak számít, ha valaki eltitkolja a másik elől a dolgokat, és nem mondja el. az ugyanolyan hazugság.

2010. júl. 17. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!