Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, a lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén nyáron megismerkedtem egy lánnyal a munkahelyemen, azóta ő már nem dolgozik itt sajnos. Első perctől fogva nagyon jól kijöttünk egymással a bizalom is pillanatok alatt megvolt, együtt jártunk ebédelni, dohányozni stb, de közben lett egy barátja de ettől függetlenül továbbra is beszélgettünk,találkoztunk. Továbbra is mindent megosztott velem és én is ő vele szinte már lelki társaknak éreztünk magunkat. Nagyon sok közös dolog van bennünk.pl: kislánya születésnapja egy napon van az enyémmel, közös tetoválást csináltunk.

Igen, 4 hónap ismeretség után. Napi szinten írtuk egymásnak, hogy hinyzol, szeretlek stb. Közben a barátjával együtt volt/van 2x szakítottak de mindig a srác vissza könyörgte magát. Utolsó szakítás utan ez most pénteken történt tegnap újra kibékültek ez volt a 3x alkalom. Tegnap este írt nekem a lány, hogy neki írjunk egymásnak olyat, hogy szeretlek mert fordított esetben neki se esne jól illetve ne írjak majd ő írni fog és akkor beszélünk,mert rájött,hogy szereti de engem se akar elveszíteni. Nagyon tanácstalan vagyok, hogyan tovább?

Köszönöm a válaszokat.


2019. nov. 3. 13:56
 1/4 anonim válasza:
Nincs.
2019. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen papucs vagy!! Neked semmi tartásod sincs?
2019. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írogattatok, hogy szeretlek, hiányzol, közben kétszer szakított a hapsijával és kétszer újra kezdték...ez ám határozottság, ejha. Egyikőtök sem lehet az kemény alak, aki tudja mit akar. De ez a hajó szerintem már elment. Ha akart volna valamit, akkor tett volna a dolog érdekében. Nekem is volt ilyen fial koromban, hogy a lány jelezte (ő legalább jelezte), hogy tetszem neki, nem léptem csak 6 hónap múlva. De ugye akkor már kialakult benne, hogy ha ez a balek 6 hónap múlva lép, akkor mennyire lehet határozott. Elküldött a fenébe, szóval hagyd. Elment a hajó.
2019. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy lánya korábbról. Van egy se veled, sem nélküled kapcsolata. Közben még veled is kavar.


Egyértelmű, hogy komolytalan, és csak az idődet/energiádat pazarolod el rá.

2019. nov. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!