Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan gondolhatnám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan gondolhatnám, hogy lenne esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés
Munkahelyi ügyből kifolyólag megismerkedtem 1 lánnyal( ő 25 én 28).Már első látásra megtetszett és elkezdtünk beszélgetni. Kiderült,hogy nyüglődő kapcsolatba vagyunk mindketten. Neki az a gondja,hogy 6 éve együttvannak a barátjával de még mindig nem költöztek össze...nem halad a kapcsolatuk. Nekem is hasonló a helyzet..Látom ahogy néz és beszél hozzám,hogy bejövök neki. Én mondtam neki,hogy találkozzunk beszéljük meg a dolgokat és hogy én vele elképzelnék 1 komoly kapcsolatot. Ő aztmondja,hogy sajnálná otthagyni a párját de nem is lát sok esélyt a javulásra.Velem meg nem akar így találkozni kettesben csak munkaügyben szoktunk 1 2 hetente összefutni.Így akart finoman lekoptatni? De ahogy rám néz...a kapcsolatok kezdetekor szoktam ilyet látni 1 lánytól. Mivel tudnám rávezetni,hogy hagyja ott a párját és kezdjünk valamit egymással?
2016. márc. 22. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
SemmiveL, ha nem akarja otthagyni felesleges ezzel a lánnyal szenvedned.
2016. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!