Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég e egy párkapcsolathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég e egy párkapcsolathoz az, hogy kötődjön?

Figyelt kérdés

Megkeresett mert újra akarta kezdeni velem..történtek dolgok majd összevesztem vele és ezt mondta:


Nem vagyok már beléd szerelmes,de azért kötődök hozzád,vannak érzéseim és nem tudlak érzelmileg elengedni



Mit érthet kötődés alatt?



2019. nov. 4. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kötődès szöveg csak maszlag. Leginkább megszojast jelent komfort èrzetet, de leginkább azt, hogy amíg nem jön jobb, beèri veled.
2019. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem elég a kötődés. Főleg egy lezárt kapcsolat után ahol már elmúltak az érzelmek.

Ha most ismerkednétek még talán-talán, akkor esetleg van esély arra,hogy az érzelmek majd alakulnak. De így, amikor már elmúltak, esély nincs rá,hogy újra alakuljon bármi is.

2019. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem lezárt kapcsolat..Ismetelten irom az erzesek nem multak el..olvasd el ujra amit irtam..
2019. nov. 4. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok már beléd szerelmes,"


Lehet ezt csűrni csavarni, de a helyzet az, hogy de igen, elmúltak az èrzèsek. Attól, hogy vannak mèg èrzèsei ok, a normális embereknek vannak, a barátait is szereti az ember, hozzájuk is kötődik valamilyen szinten.

Ès hogy a privát leveledre is válaszoljak, sajnos ez nem szigorú kijelentès. Ezek tènyek, mèg ha nem is akarod belátni. Lehet mèg ő maga sincs teljesen tisztában vele, de amit ő kötődèsnek hív, az nem más, mint megszokás. Megszokta, hogy tartozik valakihez, hogy nem az üres lakásba èr haza, hogy van valaki mellette stb. Van benne egy jó adag kapcsolatfüggősèg is. Ès igen, ez pontosan addig fog tartani, amíg nem jön olyan, akibe szerelmes lesz, vagy aki iránt kölcsönös vonzalmat èrez.

2019. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kölcsönös vonzalom 😂😂 azt nálam is érzi jesszusom..nem barátként tekint rám!

Erzelmileg kotodik..Szeret,de nem szerelmes belem

2019. nov. 4. 13:42
 6/9 A kérdező kommentje:

Ujrakezdes alatt vagyunk altunk/ugy keresett meg hogy engem akar visszakapni!

Nem baratilat vonzodik hozzam!

Jezusom hogy egyesek mennyire kepesek felre erteni valamit..

Erzelmileg nem tud elengedni mert szeret!

Es teljesen normalis,hogy elmult benne a szerelem erzese,de attol meg szeret engem 😂 es nem baratilag!

2019. nov. 4. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy szeretne már, ha mondta, hogy nem? Szerintem csak kanos és nincs másik csaj.
2019. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem forgatjuk ki, csak mi èrtjük a szitut, amit te meg sem akarsz èrteni, mert fájna az igazság.

Felteszem nem egy 20 èves házasságról beszèlünk, ahol azt lehetne mondani, hogy igen, átalakult a szerelem erős kötődèssè, tisztelettè.

Tavaly volt a szalagavatód a másik kèrdèsed szerint, szóval igen fiatalka vagy. A te korosztályokban ha elmúlt a szerelem, akkor elmúltak az èrzèsek, minden más csak bla bla.

Ès hogy vonzódik mèg hozzád nem barátilag, mindössze annyit jelent, hogy jól esik megdugnia. Mert egy fiatal srácnak ez elèg lènyeges èrv. Bocs a vulgáris megfogalamzásèrt, de ez a nagy helyzet.

Kicsit többet megèltwm már mint te, több dolgot láttam, tapasztaltam, sőt voltam annyi idős is mint te most, ès tudom akkoriban mi hogy gondolkodtunk.

De felőlem azt magyarázol bele magadnak amit akarsz. Akkor kezd csak újra vele, aztán kapaszkodj a "kötődèsbe", csak majd ne okozzon meglepetèst ha csattansz.

2019. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De egyèbkènt nem kell fiatalnak se lenni hozzá, ezt a pasik egy rèsze bármely korosztályban bejátsza ezt a "nem tudlak èrzelmileg elengedni" dumát a fix puncièrt, rendszeres szexèrt.

A fiatalság annyiban lènyegesebb, hogy sok èv nem lehet mögöttetek, hogy azt lehessen mondani, hogy normális, hogy elmúlt a szerelem. Nem, nem az.

Ès mondom, ez a nagy újrakezdès mindössze addig fog tartani, amíg mást nem talál.

2019. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!