Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan cselekednétek a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekednétek a helyemben? Szerintetek, hogyan lenne jobb? Lányok ti mit gondoltok? Fiúk, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok az egyetemen. Az évfolyamon van egy lány, aki nagyon bejön, egyik buliban eléggé összemelegedtünk, egész éjjel vele táncoltam, utána hazakísértem kézenfogva, majd egy nagy öleléssel, két puszival és egy hatalmas mosollyal köszönt el tőlem. Megbeszéltünk egy randit, amin már túl is vagyunk, én jól éreztem magam, de mindketten nagyon zavarban voltunk és ez érezhető volt a beszélgetésen is, de pozitív volt összességében. Egy dolgot nem tudok hova tenni: nem fogtam meg a kezét a randin, csak egymás mellett sétáltunk mivel az egyik kezében a táskáját, a másikban pedig a szatyrát hozta és nem engedte, hogy segítsek neki, rosszul esett, mert úgy éreztem, hogy nem is akarja, hogy kézen fogva menjünk. Vége lett a randinak ugyanazzal a nagyon aranyos, sugárzó mosollyal és finom öleléssel köszönt el, persze a puszi sem maradhatott el, megegyeztünk, hogy folytatjuk még a dolgot. Facebookon beszélgetünk. Tegnap felhívtam telefonon, hogy kicsit meglepjem és elhívjam egy újabb találkára, de sajnos nem volt neki alkalmas az időpont, de azt mondta, hogy sort kerítünk rá (tényleg sok az elfoglaltság mostanság, rengeteg zh következik, szóval nem hinném, hogy kifogás volt). Folytassam vele a beszélgetést facebookon és ha találkozok vele élőben a suliban kérdezzek rá a randira vagy pár napot hagyjam szusszanni? Esetleg csak élőben beszélgessek vele? Nagyon nem akarom elszúrni, mert tényleg olyan lány, akit el tudnék képzelni magam mellé és nagyon boldog lennék, ha ő is így gondolná. 20f

2017. nov. 19. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lazíts már! Ha én lennék a lány, és szerencsétlen fiú ennyire görcsösen akarna mindent, levegőt sem hagyva, igencsak elijednék.


Beszélgess vele, és suliban hívd el valahová.

2017. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!