Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok (lányok), ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok (lányok), ha mielőtt szakitanátok, azt akarnátok elérni, h tudja a pasitok, h mit vesztett azzal, h véget vetettek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Vagyis több mint 2éves kapcsolatban vagyok, szerelmesek nem hiszem h vagyunk, de szeretjük egymást. Jó ideje nagyon a végét húzzuk a kapcsolatnak, rengeteget veszekedünk, én is sok mindent elrontottam. De szeretnék gonosz lenni. Max 1 vagy2 hónapot várok, és ha nem változik semmi szakítok, de szeretném ha akkor meglepődne, és tudná h mit veszt velem, azt akarom, h ő ne akarjon szakitani, és akkor hátha tudunk kompromisszumot kötni. Szóval tippek, mit iktassak be?? Azt akarom, h ha elkell hogy válljunk, akkor is a vége jó legyen, és ne rosszul gondoljunk vissza a másikra, és arra gondoljunk, h jó pár voltunk. Lehet, h csak egy szünet lesz belőle, majd meglátom. De minden esetre szeretném "megleckéztetni". :) Bocsi, ha kicsit érthetetlen volt.
2010. júl. 17. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ebből akkora öngól lesz már alig várom, lécci írj majd privit a fejleményekről :D:D:D
2010. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt, h érted?
2010. júl. 17. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy jól meg fogod szívni...
2010. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miből gondolod?
2010. júl. 17. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hali , tudom lanyoknak szol a kerdes de muszaly volt erre valaszolnom mert engem is "megleckeztetek" ugyan igy olyan praktikakal h szembesitetek sajat magam rossz oldalaval , es azt kell mondanom h nem nezzek szepen vissza az egyut toltot idokre , mert elvegre en is sokkat probaltam turni elviselni es a szerelem miatt nem lattam a fatol az erdot , nem vettem eszre hogy szakitani akar es csak jacik egy szerepet ami nem o volt , es 2 honapig egy erzelmi poklon mentem keresztul, es csak mar egyszer tudtam meghatni mikor azt mondam holl volt az a lany akit en megismertem es beleszeretem , es hogy mar ellegem van ebbol a szinjatekbol en kilepek mert mar nem birom , ugyan is azt csinalta hogy keptelen volt kompromiszumot kotni es ahogy megismert " a mezes hetekben " azt gondolta igy marad mindig, tulsagosan is jo voltam hozza utolag ugy erzem ..... de mindegy szoval a megleckeztetes nem megoldas a kompromiszum kotesre , ha ertelmes es telleg szeretitek egymast akor mindent meg lehet beszelni es nem kellenek hozza praktikak. Remelem tudtam segiteni xD 20/F
2010. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez már régen rossz,semmi értelme annak amit csinálsz... én nem szeretnék egy ilyen emberrel járni,mint te.Gyerekes és szánalmas vagy! Gondolkozz már egy kicsit érettebben....vagy megy együtt vagy nem...mit kell ilyen baromságokkal foglalkozni? Ezt egy NORMÁLIS kapcsolatban meg lehet beszélni,de szerintem a te részedről közel sem egészséges a kapcsolatotok...

Öngól RULZ :D

2010. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy igazi hülye vagy!
2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D najó tuti igazatok van, csak eléggé magam alatt vagyok. Szal kampec, nem kell már a kérdésre válaszolni.
2010. júl. 17. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!