Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lehet a kapcsolatnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lehet a kapcsolatnak ha a lány szóbahozza a házasságot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vége nem de okozhat kapuzárási pánikot ha túl korán és túl hirtelen hozza szóba...
2011. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen hallottam már ilyen esetről.Vagyis ott a lány eljegyzést akart.
2011. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fiútól függ.

Tegnap voltunk esküvőn barátommal, a szertartás alatt olyan szép és megható dolgokat mondott a házasságkötő nőci (nemtom a rendes nevét), hogy a mi kapcsolatunkra gondolva már-már könnyekig hatódtam, majd a legvégén megkérdezte barátom a maga "nekem8" stílusában, hogy "na mivan?"... nézek rá, mondom ha elkezdek érzelmekről meg ilyen dolgokról beszélni szerény 1 éves kapcsolatunkban, akkor rögtön menekülőre fogja a témát. Mondtam neki, hogy "éhes vagyok"... XD Erre meg néz, hogy "na jólvan, semmi olyan, hogy szép volt, megható, mi is házasodjunk össze, nem... ő éhes... XD"

20L (25F)

2011. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kendrazoltan ***** válasza:
Igazából akkor lehet ilyenkor vége, ha a fiú túlzottan is fél az elkötelezettségtől...sokan tartják úgy, hogy az ugyanolyan, mintha az ember együtt él sokáig a párjával. Lószart, rohadtul más. Igazából sok az olyan ember manapság, akit képletesen "agyonnyomna" az, amit úgy neveznek, hogy a házasság intézménye...nagyon tudni kell, mikor van itt tényleg az ideje, mert nagyon el lehet szúrni egy kapcsolatot egy-egy túl korai felvetéssel...
2011. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
IGEN.
2011. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
CSAK AKKOR, HA KIABÁLVA HOZZA SZÓBA!
2011. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
HÁZASOGGGYUNK MÁN MEG!!!
2011. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem is kezdek bele olyan kapcsolatba, ahol nem tervezgetjük a közös jövőt a párommal...

Szerencsére pont olyan fiút találtam, aki hasonlóan gondolkodik mint én, és a kapcsolatunk első percétől kezdve úgy gondolja, hogy köztünk ez a szerelem egy életre szól. Pl. már akkor tervben volt a majdani összeköltözés, és ez meg is valósul 3,5 év után a tervek szerint. A következő közös cél most más valóban a házasság, és a barátom el is ejtett egy megszólalást véletlenül a nyáron, hogy 3 év múlva tervezi megkérni a kezem... :) És mikor 2 éve voltunk együtt és egyetemre jöttünk, akkor megkérdeztem tőle, hogy nem akar e még élni, nem bánja e, hogy így "leragadt" mellettem, hogy nem vágyik e csajozásra... Kiröhögött, és még meg is haragudott, hogy hogy feltételezhetek ilyet, mikor Ő engem szeret és egy életen át velem akar lenni...

Szerintem ha az ember igazán szerelmes, akkor nem is tud másként gondolkodni, csak úgy, hogy a szerelmével éli le a hátralevő életét. Persze nem kell folyton a jövőn agyalni, vagy egyből az esküvői meghívót tervezni, de minden barátnőmtől, akik már hozzánk hasonlóan 4-5 éve vannak együtt a párjukkal hallom, hogy többször szóba került már az esküvő gondolata- és a legtöbb pár szeretne is házasodni a suli elvégzése után. Sőt, olyan párt is ismerek, akik 20 évesen házasodtak össze...

Úgyhogy szerintem ahol a fiú menekül a házasság szó hallatán, ott nem biztos, hogy érdemes belekezdeni a kapcsolatba/ folytatni a kapcsolatot, mert az azt jelentheti, hogy a fiú nem táplál olyan mély érzelmeket a lány irányt, hogy képes legyen elkötelezni magát mellette egy életre. Esetleg érdemes ilyenkor elbeszélgetni a sráccal, hogy mégis mit tervez a jövőben, hogy milyen tervei vannak a lánnyal...

De ha tényleg ennyire éretlen valaki, ha nem tud/nem akar még elköteleződni, ha nem szerelmes igazán, csak "elvan" a lány mellett, akkor eléggé megriaszthatja, ha a lány már szóba hozza a házasságot, és vezethet a kapcsolat végéhez. Szerintem ez vagy akkor fordul elő általában, ha nagyon a kapcsolat elején jön ez szóba, mikor a srác esetleg úgy van vele, hogy talán lesz valami, vagy esetleg megdugja a csajt és otthagyja, vagy pedig hosszú évek után, mikor már csak megszokásból van valaki a párjával, és érzi, hogy nem az igazi, és nem marad mellette örökre, de gyáva ezt bevallani magának és a párjának, és kényelmesebb is, és csak akkor kap észbe, hogy nem lehet tovább húzni, mikor a házasság kerül szóba.

Persze ez csak egy vélemény.

20/L

2011. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy már egy egész hete járunk? Hat év múlva diploma... Te milyen esküvőt szeretnél? Szerintem csak a közeli haverok meg a család legyen, maximum olyan 3-400 ember.

A te apukád hol bankol?

2011. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vége lehet, ha olyan az illető.
2011. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!