Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudtátok függetleníte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudtátok függetleníteni magatok a szülőktől?

Figyelt kérdés
mikor külön költöztetek. Mennyire folytak bele a mindennapokba?
2019. nov. 4. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezt hányszor kèrdezed mèg meg?

Hiába teszed fel mèg itt számtalanszor, nem fogsz "sorstársat" találni.

Normális ember nem a szülei vállalkozásában (amit egyèbkènt utál) dolgozik INGYEN, ès nem anyuci elvárásai szerint èl!

2019. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez rám azért nem teljesen érvényes, mert én nem pasival költöztem rögtön el a szülőktől, hanem egyedül. Csak anyukám van, ő nem folyik bele semmibe. Ha kérek tanácsot, meghallgat és próbál segíteni amiben tud, de kéretlenül nem ártotta bele magát egyik kapcsolatomba sem. Mondjuk nem is jöttem össze minden "szerencsecsomaggal", hogy féltenie kelljen.
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Igy hogy 1000 km-re lakok az osoktol mersekelten szolnak bele a dolgokba.
2019. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Kb heti egyszer beszélünk telefonon, és havi egyszer találkozunk. Barátom szülei külföldön élnek, heti egyszer beszélnek egymással és kb évente kétszer találkoznak.
2019. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Eleve azzal kellene kezdeni, hogy ha nem vagyok független akkor nem költözöm el, hiszen nem vagyok önálló felnőtt ember. Két szerencsecsomag akik anyukáéktól függnek anyagilag ne játsszon felnőttesdit. A sorrend először függetlenedés, utána költözés és felnőtt élet. Nem is beszélhetünk felnőtt életről amíg valaki a szüleitől függ.

Onnastól kezdve pedig, hogy két ember a saját, külön életét éli a szülőnek semmi köze ehhez. Lehet tartani a kapcsolatot meg apróbb dolgokban segíteni, de ahol már úgy kell fogalmazni, hogy belefolyik a mindennapokba a szülő az egyáltalán nem normális szituáció.

Ha te vagy az a kérdező aki még mindig ingyen gürizik némi kajáért cserébe és mindenben visszafogja a barátnőjét akitől anyósék szintén elvárják, hogy gürizzen nekik akkor csak annyit tudok mondani, hogy rohadtul nem normális az a szituáció amiben éltek. És beteg vagy az agyadra, hogy még mindig nem küldted el az ősöket a francba és annyi tököd nincsen, hogy legalább a barátnődet ne rángasd bele ebbe a függésbe.

2019. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Anyamek romaniaban en budapesten. Eltertom onmagam lakast berelek, jovot, kapcsolatokat epitek. Ha azt kerded h ehez mi kell azt mondanam hogy egy normalis hozzaallas es egy hianyszakma. Johet a kifogas h de en ezt vegeztem es h milyen rossz elhelyezkedni stb.. en is atkepeztem magam, es mar nem is keresk rosszul. Akarat kerdese az egesz. Sose lesznek mamahoteles barataim, nem azert mert *itt a megszokott kifogasok* hanem azert mert en is lehettem volna ilyen ha konnyu eletet valasztottam volna. De orvendek hogy nem tettem es megvetem aki nem hozza meg ugyanezt a dontest
2019. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mikor elkezdtem találkozgatni egy férfival és elmeséltem anyukám mindig beleszólt,hogy mit meg mit ne csináljak.. rosszul éreztem magam miatta. azóta inkább nem beszélek erről egyáltalán.
2019. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyire csak lehet
2019. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az anyósom igencsak bele akart szólni az életünkbe, főleg kaja téren, mert azt gondolta, hogy a kisfia éhen fog halni, ha nem az ő főztje várja mindennap otthon őt. Meg szükségét érezte napi szinten tartani a kapcsolatot vele és velem is, ellenőrizgetni. El is várta volna, hogy heti szinten átjárogasson hozzánk. Persze az is probléma volt gondolom, hogy ezzel elköltözött a csicskás a háztól, egyetlen hím kölke a ház urának, aki kiszolgálja. Plusz a 2 tesó és párjaik is nehezen viselték, hogy külön életet szeretnének a "kicsik".

Úgyhogy besokalltam, próbáltam szép szóval megbeszélni, hogy szakadjanak le rólunk..nem értették, úgyhogy összeveszés lett, azóta szar a kapcsolat, nem beszélünk. De kb. belebetegedtem az egészbe, úgyhogy csodás a külön élet ilyen áron.. utál az egész család, mert nem tudták megérteni és elfogadni, hogy nem velük szeretnénk élni, hanem egymással.. és nem kell belemászni semmilyen szempontból az életünkbe, nem szorulunk segítségre.

Ha újra választanom kellene párt, fixen csak olyannal jönnék össze, aki nem tartja a kapcsolatot a szüleivel vagy k**** messze laknak vagy (tudom morbid) halottak.

2019. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!