Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikorra illik egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra illik egy férfinak saját egzisztenciával rendelkeznie? Mikor lett saját lakásotok, autótok? Megdolgoztatok érte vagy kaptátok szülőktől?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lakás = Mikor megöröklöm

Kocsi = Mikor megöröklöm


Remélem soká lesz még, de elég idősek szegény rokonaim... Szóval inkább később legyen, és élvezhessem a társaságukat addig is.

2014. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem tudom,

kocsi szerintem tavasszal, pénz van, jogsi még nincs :D

saját ház pár éven belül


én dolgozok meg érte...a szülők max besegíthetnek, de nem kérem őket...magamtól is elég jól elboldogulok...


21F

2014. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyival xarabb a helyzet, hogy még örökölni sem tudok. 5-en vagyunk testvére. 1/5 rész ami nekem jut az semmi.
2014. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nekem 0 szülői vagy más segítséggel csak saját erőből most 26 éves koromra sikerült egy átlag kategóriás kocsit, egy 55 m-es lakást, bútorokat meg amiket szerettem volna elérni


mikorra teljesen kifizetek mindent kb. 35 leszek

2014. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lakásunk 22 éves korunkban lett, autónk 25, a házunkat a lakásunk mellett 30 évesen vettük meg. Mindegyik tehermentes.

Mi nem örököltünk senkitől, és a szülők nem segíthettek be csak minimálisan mert nem származunk gazdag családból. Amink van, azt ketten hoztuk össze a férjemmel. Mindig dolgoztunk, még egyetem, fősuli alatt is és örülök, hogy biztos egzisztenciát sikerült kialakítanunk. Ennek köszönhetően mindkét gyerekemmel otthon tudtam maradni 3 évig, nem kellett visszamennem korábban dolgozni. Sőt, a gyereknevelés mellett nyelvet tanultam, hogy előnye is származzon a cégnek, amikor visszamegyek.

2014. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez erősen változó. Családi helyzet, kapcsolatrendszer, piacilag hasznos tudás, jellem, szerencse stb. kérdése. A saját baráti körömben azon kevés ember közé tartozom akinek 28 éves korára lett saját új háza, van kocsija (igaz céges) és relatív biztos megélhetése. De ehhez kell egy adag szerencse és jó időzítés is.
2014. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azért a mai fiatalságot ne keverjük össze a 10-20 évvel ezelőttivel mert manapság egyre kevésbé lehet munkahelyet találni, házat venni vagy akármit, még megélni is nehéz nemhogy a gyerekeknek félre tenni.. a mai fiatalság jövőképe bizonytalan, kilátástalan kivéve ha már valahol külföldön éldegél... úgyhogy mo.-on nem szégyen ha valakinek 30 évesen sincs semmije és a szüleinél lakik, ez a mai társadalom egy kalap büdös szar
2014. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
BWayne, akkor neked irtó jó állásod lehet, nekem egy szaros lakást alig sikerül törlesztenem, hónapról hónapra élek, ráadásul még autóm sincs, pedig kéne egy a jobb mobilitás érdekében, de évekig még csak lehetőségem lesz rá, hogy jobbra forduljon az életem, amíg ki nem fizetem a lakást. Nem is túl vonzó a nőknek...
2014. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

tettem érte, hogy 2-essel kezdődjön a fizum.. ez se túl sok, de még így is átlag alatti külföldhöz képest


és hozzá tenném, hogy vidéken van a lakásom ami jóval olcsóbban kijön mint a fővárosban és nemsok pénzem marad csak arra, hogy éljek

2014. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha valaki nagyon teper, akkor 30 évesen már bőven meg van a "gyerekre való"! Igenis szégyen 25-30 éves kornál még anyucinak eltartania a gyereket! Én 25 éves NŐ vagyok, a családom nem épp a leggazdagabb, segítettek elérni a céljaimat, de a javát én dolgoztam ki! Jelenleg egy albérletben lakom (ahol tanultam, éltem, ott nem sok lehetőség volt, így lépnem kellett, ha nem a szüleim nyakán akartam lógni, így az ott összekuporgatott pénzem elég volt a mostani albérletem 2 hónapnyi kifizetéséhez). Másodállást is vállaltam anno. 1 éve élek a párommal, már ketten kuporgatjuk a pénzt. 1-2 hét múlva lesz egy új autónk (hitellel persze), majd házat veszünk pár év múlva (gondolom hitellel), 30 évnél meg jöhet a baba (nála nem lesz hitelfelvétel). Na és persze az autót azért vesszük, hogy nyáron kitudjunk menni külföldre dolgozni 1-2-3 évre, ahogy hozza az élet. Ott összeszedjük magunkat kicsit és jobban megtudunk majd élni. A család, barátok miatt nem fogunk kint élni. Én semmit nem öröklök a közeljövőben a szülőktől, eddig sem örököltem, a sulit is már félig-meddig diákmunkákból én finanszíroztam.
2014. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!