Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kaptok segítséget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kaptok segítséget a szülőktől ha már külön költöztetek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg a párod nem igazán szívleli azt ha a család ezáltal belefolyik a mindennapokba, volt vita belőle?
2019. jan. 14. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sok mindenben segít mind a két család.
2019. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit
2019. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez a segítség milyen fajta?
2019. jan. 14. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi segítünk visszafelé.
2019. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk csak az szokott lenni, hogy szüleim szoktak mindig adni kaját(tartós élelmiszert is egy-egy üveg lekvár stb) ha megyünk, meg néha besegítenek a vonatjegybe mert tudják, hogy egyikőnk sem keres túl jól és amúgy nem biztos, hogy neg tudnánk őket látogatni. Párom édesanyja külföldön él, ő is inkább mosószereket ilyesmiket szokott nekünk hozni mert külföldön jó árban van. Más segítséget nem kérünk(ezt se szoktuk) pénzügyi támogatást végképp, mert az én szüleim olyankor érzelmileg zsarolnak, hogy "mennyi mindent megtesznek értünk mi meg alig járunk haza meg alig segítünk nekik" ebből nem kérünk, meg ezen felül amúgy nem keresünk jól, de meg tudunk belőle élni nem nélkülözünk.
2019. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Anyagi, lakásfelújításban bárminemű, étel.
2019. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Az én szüleim nem szólnak bele az életembe, pedig már 7 éve külön élek tőlük. Nem segítenek, mert nem szorulok rá, nyilván ha kérnék bármit, adnának, de elég talpraesett vagyok, nem vágyok semmire, amit ne tudnék megteremteni magamnak. Úgyhogy nálunk ebből nincs gond. Nem adtam kulcsot a lakásomhoz, úgyhogy nem tudnak csak úgy jönni se.


N

2019. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Anno én semennyire nem kaptam segítséget. Amikor elköltöztem otthonról, anyámék megveregették a vállamat: sok sikert fiam, azt ennyi volt...
2019. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg ketten voltunk, semennyire. A gyerekek miatt kicsit lelkesebbek lettek, anyós néha egy kis pénzt ad “gyerekeknek úgyis mindig kell valami” alapon, anyukámék pedig segítettek a gyerrkszobákat glettelni, festeni, stb. 😊
2019. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kérünk a segítségükből, felnőtt emberek vagyunk. Nincs is szükségünk rá igazából. Abszolút nem értem miért nem tudja néhány szülő elengedni a gyerek kezét 20-30 évesen sem. Elvből nem kérek anyám pénzéből 26 évesen. Én az ő számlájára szoktam utalgatni amikor több van, de visszafelé semmit nem kérek. Az életünkbe szintén semennyire ne folyjanak bele. Szerencsére nálunk ezt megértette mind a két család.
2019. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!