Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, hogy ilyen nő vagyok?

Figyelt kérdés

Az elvárásom az,hogy a párom,a barátom ha mondjuk két hetente egyszer elmegyünk moziba vagy akárohva akkor fizessen. Ez max 2-3 ezer ft.

Engem úgy neveltek fel,hogy a szüleim mindig jutalmaztak nagyobb dolgokkal.Ezért amikor a párom nem hjalandó megvenni akár egy csokit vagy elhívni moziba akkor kételkedek a szeretetében és nem is értem miért olyan nehéz kifizetni 2ezer ftot. Tényleg nem naponta sem hetente kell...Legutóbb bemntünk a burger kingbe,nem volt nálam pénztárca,rendelt magának kaját és meg se kérdezte nekem kell -e valami. Holott egy szimpla haver srác azonnal kifizeti,minden barátom mármint fiúk soha nem várják el,hogy fizessek bármit is.

Nekem rosszul esik,hogy a saját baártom nem bír havonta mondjuk 10ezer ftot rám költeni,mert nem lenne több 2 hetente egy mozijegy,vagy néha megvenni egy csokit vagy elvinni havonta egyszer egy 3ezer ftos ebédre.....


Tudom,hogy sok nő meg azt mdonja ő mindent megfelez és utálja ha fizetnek neki,de nekem ez olyan mintha nem is szeretne mert nem érdemlek ennyit és tudom,hogy egy sima haver is kifzet ennyit nekem,sőt még többet is. Rosszul esik ez nekem. de tudom,hogy nem mnodhatom ezt ki mert akkor már arányásó,pénzéhes csaj leszek.


Mi tévő legyek? Nagyon nem esik ez jól és kiábrándító és arra gonodlok talán van olyan férfi akinek ez nem esne nehézére..


2019. nov. 5. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Arra nem gondoltál még, hogy azért mert a szüleid burokban neveltek és kis hercegnőnek, attól még lehet, hogy nem fáj anyagilag a párodnak, szimplán nem egy kitartott kis k..át szeretne a párjának tudni, hanem egy olyan nőt aki nem akad fenn ezen és 50-50%-ban gondolkozik minden szinten a kapcsolatról. Ha ilyen kaliberű problémáid vannak egy kapcsolatot illetően akkor ott a puncs.hu a hozzád hasonlóknak.
2019. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak részben értelek meg. Abban igen,hogy helytelennek találtad azt,hogy a pasid evett, Te pedig pénztárca hiányában nem.

Én alapjaiban nem látom ennek a kapcsolatnak értelmét, nekem olyan mintha nem is kommunikálnátok, hiszen ez alap,hogy ilyenről beszéljetek.

A pasid evett Te meg nézted?

Viszont..érdekes,hogy Neked csak az anyagi része miatt volt ez helytelen.


Én nem várom el a pasimtól,hogy mindenhol Ő fizessen, nekem is van jövedelmem,és amíg nem vagyunk közös kasszán akár én is fizethetek.

Arra viszont legyen figyelme,hogy ne forduljon elő olyan helyzet,hogy Ő eszik, én pedig tátom a számat és várakozok...

2019. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Kukazd a pasit.

Kepzeld el mi lenne, ha mondjuk te otthon lennél a gyerekkel meg 20 ezres gyessel és a pasi ugyanígy viselkedne...szerintem azt nem akarnád.

2019. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindegy, hogy havi 150, 200, 250 vagy afölött keres a férfi. 150bol elég necces 10-12 ezret ilyesmire elkölteni albi, rezsi stb. mellett, 200-ból már sima ügy és így tovább. Neked az ajándék a szeretetnyelved, másnak pl. minőségi idő, érintésk, elismerő szavak, szíveségek stb. Tudod, az 5 szeretetnyelv.

Egyébként ettől függetlenül egy proli a barátod. Én az utolsó falat csokimat is megosztom akár kollégával is, szerelmemmel meg főleg.

2019. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a legtöbb férfinak nem esne nehezére, sőt örülne ha valakivel elmehetne moziba.


Mostanában amúgy az a trend hogy nem engednek a nők fizetni semmit, az utolsó kólát is felezni akarják. Mi is a múltkor odamentünk mozi után a hamburgereshez, megkérdeztem mit szeretne enni, erre az volt a válasz hogy kérjek magamnak majd ő utánam rendel külön...

2019. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy a szüleid elkényeztettek meg hülye elképzeléseid vannak arról, hogy egy kapcsolatban mi egy nő és mi egy férfi szerepe, attól még ez ált. nem így működik egy normális kapcsolatban. Oda-vissza működik.


Persze azért a pasid is elég paraszt, hogy elmentek együtt ebédelni, és nem hajlandó neked kifizetni vmi kaját, ha nálad nincs ott a tárcád. De azért ennek oda-vissza kellene működnie, neked is mutatnod kell felé ilyen jellegű törődést... lehet, ő meg ezt unta meg, hogy te lókukit sem teszel cserébe.

2019. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen rendben vagy. Aki ennyire nincs rád tekintettel, hogy elnézi, hogy nem eszel az nem szeret.

Az írásod alapján nem bunda, új telefon, ékszerekre vágysz csak apróbb meglepikre. Mondjuk ez attól is függ mennyit keres, mert, ha épp kijön hó végén az már más, de ezt le lehet kommunikálni.

De tény, hogy sok pénzes pasi a legtrógerebb. 🙂🙂

2019. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején még fizette ezeket a dolgokat és olyankor mikor mondjuk már 3. alkalommal vette meg a jegyem akkor legközelebb bevásárlásnál én álltam az ő cuccait. Azért én ,ha látom a baártom tényleg megteszi ezeket szájhúzás nélkül akkor nyilván viszonzom ha nem is 100%-ban ,de 50%ban igen.

Még mindig friss ez a kapcsolat,de úgy értem 1-2 hónapban simán fizetett azóta meg kb semmi. Barátnőm kinevetett mikor mutattam a barátomtól mit kaptam legutóbbi utazásáról. Amúgy elég jól keres szóval nem 150ből gazdálkodik. Semmire nem sjanálja úgy áltlaában a pénzét..

Szerintem megérdemlnék ennyit...soha nem utasítom vissza az ágyban,napi többször is együtt vagyok vele még akkor is ha nincs kedvem,teljesítem minden igényét,nem kacsingatok félre,normális vagyok.


Valaki már megint ezzel jött,hogy akkor nem vagyoknormális étékrendű meg puncs-hu. Én nem várom el,hogy fizesse az albim vagy a rezsim...nem várom el,hogy vegyen aranyékszert vagy fizesse a forszáom. Hogy lehet azt összekeverni iylenekkel,hogy annyit várok el mondjuk hetnte 3ezer ft-ja legyen rám és nem a pénz maitt,hanem hogy érezzem gondol rám,tördőik velem.


Igen borzasztóan esik,hogy egy haverral szívesebben emgyek programozni is mert ők 100%,hogy nem engedik nekem,hogy fizessek,míg a barátommal meg jaj muszáj fleezni vagy nekem állni mindent ,mert pénzéhes vagyok,ha ezt nem teszem.....

2019. nov. 5. 10:48
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Az csúnya dolog hogy ő rendelt magának kaját, neked nem volt pénz, ő meg végignézte hogy lesel miközben ő eszik. Ha elmegyek valahova valakivel, nem érdekel van e nála pénz, duplát rendelek és természetesen én fizetem.


A másik dolog, ha úriember a férfi akkor sűrűn meglepi valamivel a kedvesét, ez nem burokban nevelés kérdése hanem kedveskedés. Személy szerint én szeretek örömet okozni a másiknak. Minden nap egy apró ajándék, virág meg hasonlók nem egy anyagi csőd. És ezzel a nő azt érzi hogy sokat jelent a párjának.

2019. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

A Burger King-es sztori nagyon gáz! Ilyet jól nevelt férfi nem tesz.

Hogy ki hogyan nevelkedett, mit kapott meg a szüleitől, az egy dolog, ami persze nyomot hagy az emberben, de azért ilyesmire hivatkozni, hogy miért vársz el ezt-azt a párodtól... Azért vagy felnőtt, gondolkodó ember, hogy képes legyél felismerni, ha valami a felnőtt életben nem úgy működik, mint gyerekkorban.

Én úgy értelmezem ezt a helyzetet a leírásod alapján, hogy a srác egy ponton úgy érezte, ő sokkal többet ad, és ezt te nem kedvességként fogod fel, hanem természetes dologként, amit el is vársz. Valami nem jól működik köztetek. A kommunikáció semmiképpen sem. Ahogy írod, ez egy friss kapcsolat. nem vagytok abban a stádiumban, hogy közöd legyen hozzá, mennyit keres vagy nem keres, és ebből mennyit költ rád.

Bármilyen hülyén is hangzik, de szerintem gáz, hogy magától nem akar adni szinte semmit, és az is gáz, hogy te meg elvárnád. Egy normális kapcsolatban lenne egy olyasmi egyensúly itt a pénzügyek körül, amiben mindkét fél a másik érdekeit (is) nézi. Te ugyanúgy elhívhatnád őt moziba, és fizethetnéd a kiruccanást. Aztán ha látványosan nem viszonozza a kedvességed, akkor nem érdemes egymás idejét húznotok, mert már az elején összevesztek a pénzen.

2019. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!