Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, hogy ilyen nő vagyok?

Figyelt kérdés

Az elvárásom az,hogy a párom,a barátom ha mondjuk két hetente egyszer elmegyünk moziba vagy akárohva akkor fizessen. Ez max 2-3 ezer ft.

Engem úgy neveltek fel,hogy a szüleim mindig jutalmaztak nagyobb dolgokkal.Ezért amikor a párom nem hjalandó megvenni akár egy csokit vagy elhívni moziba akkor kételkedek a szeretetében és nem is értem miért olyan nehéz kifizetni 2ezer ftot. Tényleg nem naponta sem hetente kell...Legutóbb bemntünk a burger kingbe,nem volt nálam pénztárca,rendelt magának kaját és meg se kérdezte nekem kell -e valami. Holott egy szimpla haver srác azonnal kifizeti,minden barátom mármint fiúk soha nem várják el,hogy fizessek bármit is.

Nekem rosszul esik,hogy a saját baártom nem bír havonta mondjuk 10ezer ftot rám költeni,mert nem lenne több 2 hetente egy mozijegy,vagy néha megvenni egy csokit vagy elvinni havonta egyszer egy 3ezer ftos ebédre.....


Tudom,hogy sok nő meg azt mdonja ő mindent megfelez és utálja ha fizetnek neki,de nekem ez olyan mintha nem is szeretne mert nem érdemlek ennyit és tudom,hogy egy sima haver is kifzet ennyit nekem,sőt még többet is. Rosszul esik ez nekem. de tudom,hogy nem mnodhatom ezt ki mert akkor már arányásó,pénzéhes csaj leszek.


Mi tévő legyek? Nagyon nem esik ez jól és kiábrándító és arra gonodlok talán van olyan férfi akinek ez nem esne nehézére..


2019. nov. 5. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én fizetek mindent a barátomnak, ő meg semmit. Mostanság ilyenek a férfiak.
2019. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11 végülis leírta a lényeget. Amúgy van kettő olyan barátnőm akikkel tartom a kapcsolatot és mindkettőnek van barátja. És náluk is az van,hogy a nő többet fizet,nem kér semmit,meglepi kutazásokkal a pasit. Nekem ez durva. És egyre több az a típusú pasi is aki eltartatja magát a csajjal. Uncsim pár hónap után doaköltözött a bartánője családjáoz,már 2 éve ott él ,ingyen és etetik is. Meg a csaja drága ajándékokkal lepi meg a kis fizetéséből,cserébe szinte semmit nem kap uncsimtól.


Ma nagyon trendi lett a nő ne merjen kérni ,elvárni semmit,mert akkor pénzéhes,gyerekes,nem felnőtt stb. Hát nem tudom én ennyire nem vagyok modern.

2019. nov. 5. 14:54
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Hát nézd, nálam alap dolog, hogy meghívom a lányt ilyen dolgokra, de elvárni azért nem korrekt szerintem. Egyikőtöknek sem adok igazat, de nem igazán passzoltok ilyen téren. Ezt meg kéne beszélni.

A burger kinges sztori vicc, nagyon gáz amit művelt a srác, ehhez nem fér kétség.

Viszont elvárni, hogy x Ft-ot költsön el rád, ez sem sokkal jobb. Ennyi erővel ő is gondolhatná, hogy biztos nem szereted, csak azért kell neked, hogy elvigyen ide-oda a pénzén.

Valahol úgy fair ez, hogy nagyjából annyit kap vissza az ember, mint amennyit ad. És itt most nem arra gondolok, hogy fillérezni kell, ki mennyit fizetett. Lehet ezt sok egyébbel viszonozni. A szex szerintem pont rossz példa, mert nem szívességet teszel neki vele, hanem az kölcsönös örömforrás. Nem a ribije vagy, hanem a barátnője. Ha ő meghív időnként kajálni, moziba, akkor lehet azt viszonozni egy otthon főzött vacsival, süti sütéssel, meglepetés programmal, stb. A gesztus a lényeg.

2019. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

10-es vagyok. A 13-as tök jól összefoglalta. Én sem arra gondoltam, hogy mindennemű elvárás a másik felé gázos lenne. Azt gondolom, egy kapcsolatban annyit várhat el az ember, amennyit beletesz. Ne egyszerűsítsük le a dolgot a pénzre, mert az veszélyes téma, mindig indulatok vált ki. A Burger Kinges dolog nem az elköltött vagy nem elköltött forintok miatt volt gáz, hanem mert jóérzésű ember nem zabálna két pofára úgy, hogy a párját meg sem kérdezte, kérne-e valamit.

Kérdező: ha akarsz egy csokit, vedd meg magadnak! Értem, a szüleid megvették mindig, de még ha belül nem is esik jól, hogy nem úgy van, ahogy megszoktad, tudomásul kell venni, hogy más a szülő-gyerek kapcsolat, mint egy párkapcsolat. Mi csak a te verziódat ismerjük. Azt írtad, a párod korábban meghívott még erre-arra. Mikor és miért változott meg ez a dolog? Nem lehet, hogy van valami sérelme a dolog hátterében? Persze az is lehet, hogy simán smucig. Mit tudhatjuk mi azt? Csak tudod, mikor azt írod: "...arra gondolok, talán van olyan férfi, akinek ez nem esne nehezére", akkor az ember ezt úgy értelmezi, hogy pénzéhes vagy, aki azon töpreng, esetleg más férfivel nem járna-e jobban anyagilag...

2019. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!