Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene fogadnom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene fogadnom, hogy a párom nem hív el a saját születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyunk felhőtlen viszonyban egymás családjával, különböző okok miatt. Én a szüleit direktben sosem bántottam meg, csak nálam más az a mennyiség, ami belefér a velük töltött idő terén, így kevesebbet látnak, mint a páromat.


Az én születésnapom pár hete volt, én foggal körömmel harcoltam otthon, hogy márpedig ő is jön, tetszik, nem tetszik, a szerelmem legyen ott amikor rám koccintanak.


Közeleg párom születésnapja, közölte, hogy nem szeretné, ha mennék, inkább nélkülem érezné magát felhőtlenül.


Jogos, hogy nekem ez elfogadhatatlan? Más lenne, ha a családja kérné, hogy ne menjek, de hogy ő érzi ezt?

Szó nélkül kellene hagynom ezt?


2019. nov. 5. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"inkább nélkülem érezné magát felhőtlenül."

Na... ezek után meg is adnám neki a lehetőséget. Mondjuk úgy örökre. :D

2019. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát figy, ha nem. bírod őket szerintem örülj, hogy van egy nyugis napot a cirkusz helyett :D


Mond meg párodnak, hogy te elfogadod ezt így is, de egy egy alkalomra szívesen el is mész, de többre nem. Csak a lényeg hogy köztetek ez ne okozzon gondot.

2019. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy ezek után egyáltalán miért akarnál menni. Én mondanám a páromnak, hogy menjen ünnepeljen velük is, és később megünnepeljük együtt is, tudod mikor akarnám, hogy hergelje az amúgy is szar légkört egy ünneplés miatt. Az viszont szerintem is aggasztó, hogy inkább nélküled érezné magát felhőtlenül, de ez lehet nem neked szólt, hanem a családjának..
2019. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A ti helyzetekben szerintem azèrt mondta ezt, mert ismeri a szüleit, ès mivel úgy vannak vele, hogy nem látnak szívesen, mint ahogy írtad, akkor csak feszkó lenne ott, ès nem akarja, hogy a születèsnapját ez beárnyèkolja.
2019. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!