Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy fogadtátok el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadtátok el, hogy a párotoknak gyereke van?

Figyelt kérdés
25N 36F
2019. nov. 5. 14:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jól keresgèlsz. Az nem fog megmenteni a rossz választástól, hogy az idősebb korosztályban nèzelődsz.
2019. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kalandokra nem vagyok vevő és jobban is kijövök az idosebbekKel.
2019. nov. 5. 15:43
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt a párom, csak randiztunk. Én simán elfogadtam volna, de mikor a gyerekével takarózott, hogy meg kellene gondolnia, milyen anyát választ mellé, ezért inkább egyelőre csak dugjunk, lebsztam neki egyet és otthagytam.


Egyébként gyerekes férfiakkal nem kezdenék. Legalábbis anélkül biztos nem, hogy csutkára kiismerem a szakítása és a kapcsolata történetét. Azért nem fogom megszeretni a gyerekét és beleszokni az anyaszerepbe, hogy utána mellettem is félrekurjon vagy otthagyjon, mint az exét, miután felelőtlenül odacsinált egy gyereket, aki általában baba volt, mikor szétmentek.

2019. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Akik itt olyat írnak, hogy nem akarnak másodikak lenni, azoknak tényleg nem való gyerek.

Hogy fogadd el? Úgy hogy az a gyerek (én férfi vagyok) a nővel jár. Onnantól hogy kell az egyik ilyen nő, vállalom a gyereknevelést is.

Ha nem akarsz gyereket, akkor az elején tudatni kell és valószínűleg távozni is kell majd.

2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Sokadszorra kérdezel ezzel kapcsolatban, mert bizonytalan vagy, és nem azokat a válaszokat kapod, amit várnál!

Lehet, hogy van sok lökötő a korosztályodban, de vannak bizony szép számmal olyan 25-30 közötti fiúk, akik a családalapításban gondolkodnak.

Megmagyarázhatod bármivel, hogy miért egy nálad jóval idősebb, gyerekes férfinél próbálkozol, de te is tudod, hogy ez nem okés.

2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem a korkulonbseggel van bajom hiába abba kötnek bele sokan.

Sőt ha 30 éves lwnne akkoris lehetne épp gyereke ....

2019. nov. 5. 16:19
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben egy korodbelivel ismerkednél, és együtt alapítanátok családot.

Nem ezt választod, akkor bizonytalankodj csak tovább!

2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha korombeli nincs egyszerűen mert vagy foglalt vagy nem jövök be neki vagy kalandot keres ,attól meg nem szeretnek egyedül maradni és keresek más korcsoportban is .
2019. nov. 5. 16:28
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha egyáltalán felmerül ez a kérdés, hogy hogyan fogadd el. Ha ez nem megy a legnagyobb természetességgel, akkor nem érdemes erőltetni. Elvált apukaként mondom, hogy soha nem mennék bele olyan párkapcsolatba, ahol a párom és a gyermekem nem fogadják el egymást, nem harmonikus a kapcsolatuk.
2019. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#13-as: Az első példádnál teljesen jogos, hogy elhajtottad a fenébe, az ilyen férfi tényleg csak dugni akart, semmi komolyat. Különösen szemét dolog ezt a gyerekre fogni, meg hogy milyen anyát választ mellé. Gondolom van a gyereknek saját anyja, nincs neki szüksége még egyre.


De azért nagyon nem kéne általánosítani, hogy minden elvált apuka pótanyát keres a gyerekének, meg majd biztos hűtlen lesz, meg az előző kapcsolatában is az volt. Meg mi az, hogy "odacsinált egy gyereket"? Elvált apukaként felháborít, hogy így általánosítasz és így gondolkodsz minden elvált férfiról. Biztos van ilyen is, nem is kevés, ezt nem vitatom. Én is elítélem azokat, akik felelőtlenül vállalnak gyereket, hűtlenkednek, stb. De képzeld, ez oda-vissza játék, és nem minden esetben a férfi a hunyó. Sok "unatkozó" GYED-en/GYES-en lévő anyuka is van, aki félrejár, amíg apuka a belét is kidolgozza, hogy mindene meglegyen a családjának. Aztán van közülük olyan, aki bele is szeret a szeretőjébe, aztán kidobja a férjét, mert most éppen önmegalósítósdit játszik. Ez a két véglet, de van olyan is, hogy szép lassan kihunyt a kapcsolat, és békében elváltak. Minden válás más, szinte nincs két egyforma, ezért se szabad általánosítani.

2019. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!