Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki bepróbálkozik nálatok, mindig elmondjátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 21:18
1 2
 1/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
Évekkel ezelőtt (amíg párkapcsolatban álltam), mindent elmondtam. Bármilyen próbálkozást. Hiba volt. Soha, de soha nem szabad a nőknek kitárulkoznotok. Azonnal ellenetek fordítják.
2019. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktam. Semmi értelme.
2019. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nagy igazsagot ir az egyes valaszolo. Soha! Nem fogjak ertekelni az oszinteseget, inkabb ott hantorgatjak fel ahol csak lehet.
2019. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt páromnak általában elmondtam, pufogott egy sort és annyi volt. Viszont volt egy alkalom, amikor nagy bajban voltam, mert a legjobb barátom hajtott rám. Ismerték egymást, nem is volt baj, amíg a srác nem szakított a barátnőjével, utána nem érdekelte, hogy nekem ott volt az akkori párom. De százféle módon jeleztem neki, hogy ezt nem kéne... Annyira kereszttűzbe kerültem, hogy rémálmaim voltak, éjjel rettegtem, hogy nem is a barátom alszik mellettem. Mindezt azért, mert nem mertem neki elmondani, hogy mi a szitu, mert egyikőjüket sem akartam elveszteni, de valójában már tudtam legbelül, hogy annak a barátságnak sajnos annyi.
2019. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás hogy mindig, van amikor simán elfelejtem mire hazaérek. De egyébként meg szoktuk az ilyet beszélni főleg ha olyan személy próbálkozott. Vagy ha mondjuk ismerősök előtt történt, hogy véletlenül se legyen félreértés belőle ha úgy hallja vissza mondjuk, hogy kölcsönösen flörtöltünk vagy bármi. Már csak azért is szoktam neki elsztorizni mert általában pofátlanul, valami szörnyen ciki vagy tapló módszerrel akarnak felszedni és ez vagy felidegesít annyira vagy vicces annyira, hogy elmeséljem a férjemnek.
2019. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi mindent elmondunk egymásnak. Mindkettőnknek volt már ilyen sztorija. Simán kibeszéljük.
2019. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

En sose hagyom h picit is azt higyje a masik h van eselye.

Akarmennyire is esne jol icipicit is egot növelni,kepes sem lennek ra

Ha latom h valaki szemkontaktust keres direkt kerülöm a környeket is.

Ha valaki oda jön megmondom neharagudjon parom van.

Vagy barmi ilyesmi

Igy nem mondom el,mert igazandibol nincs mit

Nincs lelkiismeretfurdalasom emiatt,öszinte vagyok a masikkal nem bantoan de ha valaki probalkozik szepen leepitem aztan kesz.

2019. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos el szoktam mondani azonnal. Főleg ha kedvesen próbálkoznak, úgy gondolom hogy a párom majd büszke lesz rám, hogy én is jó csaj vagyok, nemcsak ő jó pasi, de mindig kiderül, hogy ő nem is tartja magát jó pasinak, és zavarja ha engem jó csajnak tartanak. Nem tudom miért nem néz bele a tükörbe, pedig tényleg jól néz ki.
2019. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem ,a párom hihetetlen féltékeny ok nélkül is ,szóval nem adok okot rá neki pluszba

Én rendezem ,lekoptatom a srácot és ennyi

2019. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kommunikációmról tudom, hogy béna, de emellé valószínűleg még ronda is vagyok, mert nálam még nem próbálkozott be a 4 év alatt senki sem.


27f

2019. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!