Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukàk ti a párotoknak mennyi "kimenőt" viseltek el?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a kisfiammal még gyesen. Azaz igazság, hogy már nehezen viselem az itthon létet, hogy nekem annyi a szórakozás, hogy a boltba meg a játszótérre megyek. Párom munka után van, hogy elmegy meginni egy sört a haverjàval, ez nem is gond, viszont már egyre gyakoribb ez és egyre később jön haza. Már kétszer összevesztünk e miatt. Azt mondja munka után ennyit megérdemel, de én meg úgy érzem, hogy elhanyagol minket, látom már nincs kedve hozzánk meg azaz igazság, hogy irigylem is, mert én ezt már nem tudom megtenni, hogy oda megyek ahová akarok és tőle is ezt várnàm el. Én is sok mindenről lemondtam a gyerek miatt akkor ő ezt miért nem teszi meg. Nem azt mondom sose üljön be egy sörre, de ez már 2 naponta megy.

2019. okt. 11. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Beszéljétek meg, hogy mindkettőtöknek van szabad ideje, amikor a másik vigyázz a gyerekre.
2019. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Kètnaponta tènyleg sok. Biztos, hogy ilyenkor haverral sörözget?

Amúgy meg neked is járna a "kimenő", beszèljètek meg mikor vigyáz rá ő, ès akkor te lèpsz le egy kicsit.

2019. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Mondd neki, hogy ezentúl hárman mentek..

Esetleg, ha valaki, (nagyszülő), vigyáz a picire, akkor ketten. Vacsorázni, sétálni, olyankor beültök valahova s megissza a sörét.

2019. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerinte a házimunka meg a gyereknevelés az semmi, így nekem nem jár a kimenő sem.
2019. okt. 11. 20:25
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Tök jó. Ha neki ez semmi, akkor nem jelenthet gondot átvenni, hogy te is csavaroghass egy kicsit. Ne hagyd magad!
2019. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
De utálom az ilyen pasikat. Csak egy hétvégére hagyd a gyerekkel meg a házimunkával egyedül. Remélem utána is azt mondja, hogy ez semmiség.
2019. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Kívülállóként kézenfekvô megoldásnak tûnik egy csere. Te visszamész dolgozni, újra társaságban leszel, pénzt keresel, és nem rajtad fog csüngeni nonstop a gyerek. A férjed meg otthon marad gyesen, többé nem az ô vállát nyomja a felelôsség, hogy eltartsa a családot. Élvezheti az édes semmittevést a gyerek mellett.
2019. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Uralkodik feletted, csak nem veszed észre. A végén azon kapod magad hogy te leszel a hibás azért is ha nincs szex és azért is ha megcsal. Te meg balek vagy hogy benyeled.

Vigyázzon egész nap a gyerekre néhányszor aztán majd rájön!

2019. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Mi megegyeztünk, hogy neki is, nekem is jár heti egy szabad este, kb a gyerek egyéves korától. Mozi, kozmetikus, sörözés, nem szólunk bele, mit csinál a másik.

Mondjuk mi a házimunkát is feleztük, meg én visszamentem dolgozni. Így egyenrangúak maradtunk, és szülőként is azok vagyunk, nincs olyan, amit csak ő vagy csak én tudok megcsinálni.


Beszélj vele, kezdetben havi egy estét kérj, amikor ő van a gyerekkel.

2019. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Uez volt, heti 3 este baratkozott minimum, aztan a haveri korebol egy csajjal ossze is jott,csalt honapokig. Mi elvaltunk, ok osszehazasodtak, az uj gyerekei mellol nem jar el, a csaj rovid porazon tartja, ejszaka is felkelti h szoptatas utan o bufiztesse:) 7eve egyutt vannak.

Szoval passz, a fentieket csak arra irtam h lasd ket kisgyerekes anyuka viselkedese milyen vegkimenetettel jart.


Nem tudom mi a megoldas, en akkor ugy ereztem h ha kello teret adok neki, akkor boldogabb lesz a velunk toltott idoben de ehelyett elment. De ma sem akarnam hisztivel otthon tartani es nezni a bus fejet.

2019. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!