Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek rólam? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

A pasim részéről nem érzem,hogy szeretne. És nem tudom,hogy én vagyok a nagy igényű vagy velem nem stimmel valami. Ha nem találkozunk akkor nem is ír szinte semmit,telefonon amúgy soha nem hív. Amikor együtt is vagyunk nem sokat beszél hozzám,jó amúgy alapvetően ő csendesebb típus szóval gondolom ezért. Amikor ott vagyunk ketten akkor jó ölelget,kanos,csókolgat és néha mondja azt is,hogy szeret. De ennyi.

Én meg kb szétrobbanok az idegességtől olyankor amikor ugye nem vagyunk együtt és rám se hederít. Nem értem őt, és kb kvem sincs vele találkozni néha ha már 4-5 napja pl nem láttam valami miatt,mert konkrétan nulla kommunikációja van.

Nincs ennek semmi értelme,ha szeret is mi ez?? Meghalna,ha néha írna nekem bővebben is?Beszélne bővebben? Érdeklődne normálisan?

Annyira idegesít most a srác,hogy leírni nem tudom.


Mennyire normális ez a viselkedés amit produkálok,érzek?? Elgondolkoztam nem vagyok biztos normális,hogy így érzek.


2019. nov. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak siman le vsgy szarva. Udv.
2019. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Hany evesek vagytok? Miota vagytok egyutt?


En a pasira tippelek, szerintem o a nem normalis. De lehet hogy megvan az oka, hogy miert ilyen veled. Nem szeret elegge, van masik, csak sexre tart, valami mas baj van a fejeben...


Elmultam 40, volt par ferfi az eletemben, de ilyet, mint a te pasid, eddig csak egyetlen egy ferfi produkalt, o pedig kizarolag sexpartner volt (vagyis most is az). Soha nem hiv, soha nem ir, epphogy az uzeneteimre valaszol, mikor egyeztetunk idopontot. Mondjuk mast nem is varok/varhatok el tole...

2019. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem érdekled őt, keress mást őt meg felejtsd el.
2019. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Igaza lehet az 1.-nek. Szerintem ha szexelni akar akkor jó vagy neki, de amúgy az életébe nem akar bevonni.
2019. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyira mégse érdekled őt. Kérdezd meg tőle, hogy akkor most mi van köztetek? Ennek így nem sok értelme van.
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért vagy benne egy olyan kapcsolatban, ami neked rossz, a másik felet meg nem érdekled? Neki úgy tűnik, ez megfelel, ennyi elég. Ha neked nem elég ez, akkor lépj te.
2019. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!